Моя невістка з тим ” добром” ще до церкви на Великдень приперлася. Ми ж живемо в селі, де мене всі знають. Так соромно стало.
Мій син одружився на міській панянці. Леся до нас приїжджає не часто, все посилається на малу дитину, хоча Данилку вже п’ять років.
Зазвичай наш Іван приїжджає сам. В селі завжди допомога потрібна, до того ж, мій чоловік має проблеми з ногами, а я все сама зробити не можу.
Але вже як Леся до нас і приїжджала, то завжди з шиком. Вона має автівку, таку велику, я не дуже в тих марках розуміюсь. Син наш також має, але скромнішу. Тому якщо вона і їде в село, то лише на своєму джипі.
Останній раз я бачила Лесю на Різдвяні свята, тоді вони не ночували, а відразу ж ввечері поїхали до себе.
Цього року на Великдень син зателефонував, і сказав, що вони приїдуть на саму службу Божу.
В нас священик рано править. Служба починалася о 6 ранку. Я ще подумала, чому б не приїхати в суботу, і всім разом не піти на службу.
Але, думаю, хто я така, щоб керувати молодими. Так, значить так.
І ось стою я на своєму місці в церкві, а дітей все нема, та й нема. І ось вже ближче закінчення служби пропихаються мої до мене. Людей то ж багато.
Леся ж до мене повернулася і каже Христос Воскрес, а в мене ступор і я слова сказати не можу у відповідь.
Трохи віддихавшись я відповіла “Воістину Воскрес”.
І що б ви подумали, я таке побачила? Ніколи б не здогадалися – губалі, на пів лиця.
Тьху, як же то не гарно виглядає. Я думала, що таке тільки в кінах показують, чи по тих інтернетах. Але ж ні, дійшло і до моєї принцеси. Як тільки син на таке дав згоду, поняття не маю.
Мені тепер соромно в церкву йти. Всі ж люди мою кралю з надутими губами бачили. Я в очі нічого Лесі не сказала, а ось Іван отримав прочуханки, що таке дозволив.
Він мені каже, щоб я заспокоїлась, зараз всі таке роблять.
Але я не можу. В нас в селі ніхто такого чуда з себе не витворяє.
Ось скажіть мені, люди добрі, це нормально, коли жінка таке робить?
Автор – Наталя У
Фото ілюстративне спеціально для ibilingua
Недавні записи
- Після дня народження я почала питати у внука, чи хватило йому всіх подарованих грошей на смартфон. А потім кажу: тато ж тобі п’ять тисяч дав. А він такий здивований каже: які п’ять тисяч? В конверті лише тисячу гривень лежало. До того ж конверт був підписаний, і ніякої помилки бути не може. Я в тих нервах викликала сина до себе. Не хотіла це по телефону виясняти
- Коли не стало дочки, я почала судитися зі своїм зятем. Я думала, що зроблю йому послугу, взявши на виховання свого єдиного онука. Дмитрик був дуже схожий на Лілю, і це давало мені сили продовжувати жити. Позов я програла. Зараз Дмитрику п’ятнадцять. Батько відвіз його далеко від мене. Мабуть, я на таке ставлення заслужила. Я б все віддала, лиш би повернути час назад
- Моя свекруха виховує свого онука від першого шлюбу Ореста. Я його друга дружина. Колишня невістка після розлучення переїхала жити в Канаду. Мій чоловік виплачує на сина аліменти, але свекрусі цього виявилося мало. – Богданчик і полуничку хоче і черешеньку. – Я ж не стрималася, і натякнула, щоб до рідної мами звернулася по допомогу. І тут відкрилася таємниця, про яку я і не здогадувалася
- Мені було куди повертатися з Італії, дочка за гроші, які я надсилала, зробила з занедбаної маленької хатинки красиву і сучасну. Там були нові меблі і техніка. Олена з чоловіком і дітьми жила окремо. За всі ці роки я зробила все, щоб вона мала свій куточок. І здавалося б, живи та радій, але той спосіб життя, який вела сеньйора Беатріс, за якою я доглядала до останнього, не дає мені спокою до сьогодні
- Чоловік вклав 300 тисяч гривень у квартиру, яку свекор купив на своє ім’я. Я жила сама в обласному центрі, коли зібралася виходити за Ореста заміж. Тому майбутня зовиця допомагала мені приміряти весільну сукню. Дізнавшись, скільки воно коштує, вона, звісно, передала це своїй мамі. І ось у день, коли ми дізналися про стать майбутньої дитини, свекор змусив її зателефонувати мені. Свекруха витягла мед і сказала: “Ось беріть, і 500 гривень віддавайте відразу”. Я мед не переношу, і я просто його не люблю