fbpx

Син сповістив мене, що я стану бабусею. Хоч це було на мою думку рано, але я все одно пораділа за молоду пару. Я наполягала, щоб вони взяли шлюб, але Марина була проти цього, тож нічого не вийшло. Попри те, що дівчина була при надії, вона не полишала свого активного способу життя і все одно ходила на гульки і нікого не слухала. Я думала, що після появи на світ дитинки все зміниться, але ні. Марина назвала доньку Регіна, а після виписки, як тільки стала краще себе почувати, то лишила дитину на чоловіка

Мій син почав зустрічатися з однією дуже яскравою дівчиною.

Було видно, що в Марини одні гульки в голові, вона ж ефектна дівчина і завжди була в центрі уваги.

Марина хотіла гуляти, мала багато друзів і часто ходила з подружками гуляти. Спочатку я казала сину, що він не потягне всі її забаганки, та мене ніхто не слухав. Ігор казав, що любить дівчину, тож я просто залишила їх в спокої.

Невдовзі син сповістив мене, що я стану бабусею. Хоч це було на мою думку рано, але я все одно пораділа за молоду пару. Я наполягала, щоб вони взяли шлюб, але Марина була проти цього, тож нічого не вийшло.

Попри те, що дівчина була при надії, вона не полишала свого активного способу життя і все одно ходила на гульки і нікого не слухала.

Я думала, що після появи на світ дитинки все зміниться, але ні. Марина назвала доньку Регіна, а після виписки, як тільки стала краще себе почувати, то лишила дитину на чоловіка і пішла на гульки з подружками.

Дитину молода мама годувала сумішами, тож не переживала ні за молоко, ні за свою відсутність. Після цього таке ставалося не раз.

І ось недавно дзвонить мені син і просить допомоги. Ігор залишився сам з дитиною, а в Регіни гарячка. Марина кудись попленталася і не відповідала на дзвінки (син каже, що в неї робоча зустріч…), тож син не знав, що точно робити.

Хоч мені було далеко, але я попросила чоловіка відвести нас до внучки і весь день я допомагала сину. Марина повернулася майже о десятій вечора. Ну що можна було вирішувати в такій годині? Чи вона думає, ми геть нічого не розуміємо…

Дивно мені все це, дуже дивно. Шкода мені сина. Я переконана, що його союз Мариною довго не протягне.

Автор – “АанГа”

Текс підготовлено на основі реальної історії спеціально для ibilingua. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page