fbpx
життєві історії
Син у мене – моряк, по півроку на рік проводить у плаваннях. А невістка з онуком живуть у квартирі зі мною і чоловіком. Дані 5 років, ми їй допомагаємо, сама вона не потягне. Я весь час їй поясняю, що хлопчика треба виховувати у строгості, карати за провини, щоб виріс чоловік, а не мямля. А Ольга ображається, плаче, якщо я або чоловік підвищуємо на дитину голос чи ставимо його у куток за шкоду

Син у мене – моряк, по півроку на рік проводить у плаваннях. А невістка з онуком живуть у квартирі зі мною і чоловіком. Дані 5 років, ми їй допомагаємо, сама вона не потягне. Вони збирають на свій будинок, вже купили ділянку у передмісті, щоб побудуватися.

Так ось. На мою думку, невістка Ольга зовсім не права щодо виховання нашого онука.

Я весь час їй поясняю, що хлопчика треб виховувати у строгості, карати за провини, щоб виріс чоловік, а не мямля.

Кажу їй, що, мовляв, хлопчика ти виховуєш не правильно, А Ольга ображається, плаче, якщо я або чоловік підвищуємо на дитину голос чи ставимо його у куток за шкоду.

Але ж він у неї, майже без батька, під її жіночим впливом і контролем росле ласкавим, м’яким, безхарактерним, наче те дівча. А він же має вирости мужчиною, а не рохлею!

Я навіть навмисне провокую Даню на якісь конфлікти, задираю його іноді, забираю його речі чи солодощі, щоб виховувати у ньому хлопчачу реакцію, вміння постояти за себе.

Але Ольга проти таких способів виховання. Говорить, що Даня по натурі ніжна дитина, і не треба у ньому зрощувати агресивні нахили. Але ж ми з чоловіком не цю ціль переслідуємо, а прагнемо просто зробити з малого маленького мужчинку, а не створіннячко, яке від усього ховається за мамину спідницю.

Я вважаю, що краще десь зламати зараз і виліпити з хлопчини майбутнього воїна на благо йому самому у першу чергу.

Спеціально для видання ibilingua.com

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page