fbpx
життєві історії
Син вирішив, що після розлучення, буде жити зі своїм татом. У своєму віці він має право прийняти це рішення, але я не можу це уявити. Я намагалася поговорити з ним, але це не допомогло. Він досить прив’язаний до батька. Звичайно, Володя не сказав йому справжньої причини нашого розриву. І я також не буду про це говорити, не хочу обтяжувати тринадцятирічного хлопчика цими брудними справами

Ми з Володею розлучаємось після п’ятнадцяти років шлюбу. Причиною є його неодноразові зради, яких я вже не можу терпіти. Я стільки раз давала йому другий шанс, але він ніколи його не використовував. Він заспокоювався на деякий час, а потім починав знову.

Я сказала досить і, що подаю на розлучення. Він був дуже здивований, адже не чекав таких рішучих дій. Після того, як я про це оголосила, Володя почав поводитися, як найкращий тато і чоловік у світі, але я більше йому не вірила. Я знаю, що рано чи пізно він знову візьметься за своє. Я наполягла на розлученні.

Я думала, що з найближчим часом зітхну з полегшенням, але не тут то було. Не з моїм щастям.

Проблема в наших дітях. У нас є двоє – тринадцятирічний син та восьмирічна дочка. Син вирішив, що хоче жити зі своїм татом. У своєму віці він має право прийняти це рішення, але я не можу це уявити. Я намагалася поговорити з ним, але це не допомогло. Він досить прив’язаний до батька. Звичайно, Володя не сказав йому справжньої причини нашого розриву. І я також не буду про це говорити, не хочу обтяжувати тринадцятирічного хлопчика цими брудними справами.

Можливо, якби Олег знав, справжню  причину розлучення, він би передумав. А може він навіть не повірив би мені і думав, що я спеціально наговорюю на його батька.

Тож ситуація на даний момент така, що Олег повинен піти після розлучення до батька, а я залишаюся лише з дочкою. Мені це важко уявити. Після розлучення я просто втрачу зв’язок з сином. Крім того, я не впевнена, що Володя може нормально піклуватися про нього.

Він ніколи не залучався до догляду за дітьми, переважно дбав про розваги та дозвілля. Але він також був не часто вдома, особливо вечорами, коли він їхав (ми знаємо, чому), і якщо він має намір так займатися сином, то думаю, з вихованням у нього будуть проблеми. Адже в Олега такий вік, що потрібно весь час за ним дивитися, щоб не наробив дурниць.

Я все ще думаю про це з усіх боків, мій чоловік, напевно, використовує Олега як свій захист і хоче змусити мене забрати заяву про розлучення. Він стверджує, що, звичайно, візьме його під свою опіку, але я відчуваю, що йому насправді все одно.

Що б ви зробили на моєму місці? Чи слід забирати заяву про розлучення? Чи я повинна сказати своєму синові, яка справжня причина нашого розлучення, і таким чином зняти маску з його батька?

Чи я повинна прийняти все, як є, і відпустити сина з батьком і сподіватися, що він скоро повернеться до мене, коли дізнається, що з батьком не все так просто, як він собі уявляв?

А що, якщо він не повернеться? Я дуже хвилююсь за майбутнє сина…

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – ohme

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

facebook