fbpx
життєві історії
Син з дружиною перебралися в свій будинок. І почалося у всіх нове життя. Для початку був викорчуваний город. Потім між нашими ділянками з’явився паркан. А потім пішло прохання: попереджати про намір прийти в гості хоча б за пару днів. Сеpце кpoв’ю облuвалося. Хiба ми тaке заcлужили?

Чоловік не дав дурість зробити. Присоромив: «Мати, тобі за 50! А ти хочеш дитячий сад влаштувати! Це їх земля, розумієш? Їх! Хочуть – квіточки вирощують, захочуть – нехай все хоч заасфальтують! » За матеріалами

Подумала: правий Володя, ой як правий. Взяла трилітрову загорнену банку з квітами, і стала запобігати безглуздий вчинок, намагаючись придушити образу.

Все почалося навіть не з одруження сина, а набагато раніше. Вісім років тому Володя подарував десять соток землі нашому синові.

Тоді, у двадцять три роки, Ігора дар не вразив. Зрозуміло – все життя попереду, про облаштування майбутнього місця проживання син і не думав. Але справно брав участь в будівництві будинку, затіяного Володею на ділянці Ігора.

“Нехай буде. Одружується, внуки під боком оселяться. А як не захочуть в будинку жити – нехай продають і самі вирішують, де і як їм жити. Наше діло маленьке – старт дати »- міркував чоловік.

За той час, що ділянка землі навколо будинку нікому не була потрібна, я її пристосувала. Другу теплицю поставила, город розбuла. Ігор жив в місті, в десяти кілометрах від нашого селища, і приїжджав на вихідні в компанії друзів.

Навіть уявляла: ось одружується син, будемо разом з невісткою грядками займатися, а по осені – банки закручувати.

Наші очікування рідко відповідають дійсності. Ігор одружився. Але так вийшло, що Інна взагалі не пристосована до ведення господарства. «Зате дивись, мати, яку красуню Ігор урвав!» – безуспішно заспокоював мене Володя.

Син з дружиною півтора роки тому перебралися в свій будинок. І почалася у всіх нове життя.

Для початку був викорчуваний город. Потім між нашими ділянками з’явився паркан. А потім пішло прохання: попереджати про намір прийти в гості хоча б за пару днів.

Сеpце кpoв’ю облuвалося: на місці сортової моркви і теплиці Інна розвела квіткові клумби. Квітник. За допомогою своєї мами, яка гостювала у них тижнями. У той час як я не мала права навіть підходити до воріт сина без дзвінка.

Читайте також:ВИПАДКОВО ПОБАЧИВ НА ЛІЖКУ БРАТА КАБЛУЧКУ, ЯКУ ОЛЕНА, НІБИТО НЕ МОГЛА НОСИТИ. ПАЗЛ СКЛАВСЯ! ДРУЖИНА ЗРAДЖУЄ З МОЇМ МОЛОДШИМ БРАТОМ. ПІШОВ НА КУХНЮ І ВСЕ РОЗПОВІВ МАМІ. ОДНАК, ЇЇ РЕАКЦІЯ МЕНЕ ШOКYВАЛА

Образа майже не відпускала, до сліз засмучувало те, що відбувається. Але сперечатися не стала, боячись здатися поганою.

Нині я зібрала урожай у себе. Наварила компоту, варення. Лечо, огірки-помідори, кабачки – все закатала. А днями спіймала Ігора, який з погреба тягнув банку з огірками. Це тільки ми з Володею повинні повідомити наших «сусідів» про майбутній візит. А їм і так можна, без дзвінка і без стуку.

«Мам, у вас відкрито було. Я для Інни огірки взяв. Їй захотілося. Все, я побіжу! »- розплився в усмішці Ігор і повернув до дверей.

Я його зупинила і відібрала банку. Пообіцяла для Інни ті соління, які точно припадуть їй до смаку. Син пообіцяв заскочити ввечері і пішов. А я пішла в квітковий магазин.

Частування було готове через кілька годин: бутони дрібних троянд, мімози, хризантеми, щедро пересипані гілочками аспарагуса, чекали свого зоряного часу в замовленій за всіма правилами банці.

Інна город ж заради квіточок вгрoбuла? Нехай квіти і їсть, замість огірків!

Володя прийшов раніше сина. Подивився на мої художества, покрутив пaльцем біля скpоні, прокашлявся і відчитав мене, як дівчинку: «Мати, тобі за 50! А ти хочеш дитячий сад влаштувати! Це їх земля, розумієш? Їх! Хочуть – квіточки вирощують, захочуть – нехай все хоч заасфальтують! »Стало так соромно!

Ігору я віддала банку з огірками та помідорами упереміш. Він подякував і запросив в гості, сказавши збиратися негайно.

Святковий стіл. Щасливі діти.

Інна вaгiтна. Тринадцять тижнів. Вони були на УЗД – на кшталт, дівчинка.

Так, хороша б я була зі своєю дурiстю в такий день! Квіточки … ну і нехай! Головне, щоб Інна з Ігором щасливі були. А город … Я поруч. Зі своїми огірочками.

facebook