fbpx

Сина своєї доньки я виховала як свого, він навіть мене мамою називав, хоча я говорила, що Олена його мама. Дочка ж вийшла заміж і привела на світ від чоловіка донечку. Я ж з дня на день надіялася, що вона одумається і забере в нову родину Андрійка, та цього не сталося. На даний час моя дочка розлучена і поїхала влаштовувати своє життя в місто. А я ставлю на ноги трьох її дітей

Сина своєї доньки я виховала як свого, він навіть мене мамою називав, хоча я говорила, що Олена його мама. Дочка ж вийшла заміж і привела на світ від чоловіка донечку. Я ж з дня на день надіялася, що вона одумається і забере в нову родину Андрійка, та цього не сталося. На даний час моя дочка розлучена і поїхала влаштовувати своє життя в місто. А я ставлю на ноги трьох її дітей…

Не думала я, що виховала таку безвідповідальну доньку. Що тепер робити, я не знаю. Ось тому й вирішила спитати вашої поради.

Олена привела дитинку на світ доволі рано, тоді доньці було лише 17 років. Я розуміла, що їй потрібно було вчитися, а з урахуванням того, що вона єдина дитина в сім’ї то я прийняла онука як свою дитину.

Я довгий час думала, чи казати Андрійку, хто його справжня мама, але пізніше сказала правду.

Та не про це історія. Олена вчилася і сина не дуже сприймала як сина, а більше як меншого братика. В цьому, якщо чесно, я не бачила проблеми.

Донька вчилася в коледжі і до кінця навчання вже й заміж вийшла. Зі своїм чоловіком Олегом вони стали батьками донечки Тетянки.

Я думала в них все добре. Щиро наділялася, що ось-ось і донька забере свого першого сина до нової родини.

Та якось час минав, та Андрійка ніхто не спішив забирати до нової родини.

Раптом я дізналася, що Олена при надії втретє. Звісно в мене появились сумніви щодо того, чи забере сина донька, але я їх тримала біля себе, ті сумніви.

А недавно телефонує мені донька в розпачі і каже, що Олег не готовий до другої дитини він хотів більш розслабленого життя і ставить їй ультиматум, або донька вибирає його, або…

Олена навіть думати нічого не стала, тому стала на сторону дитинки.

Чесно я не думала, що Олег дійсно покине доньку. Я думала, що коли чоловік побачить на “екрані” в клініці маля, то передумає, але від цього він не змінив думку.

Сталося так, що Олег просто покинув мою доньку і після появи на світ малюка Олена повернулася до мене додому. Сказала, що дуже погано себе почуває і на декілька годин їй треба виїхати в місто.

З того часу донька вже більше місяця не повертається до оселі. Залишила мене з двома малими дітьми і ще з сином від першого чоловіка.

Я намагалася достукатися, але донька лише говорила, що ще молода і хоче влаштовувати своє особисте життя. Єдине, що донька згодилася робити, так це допомагати дітям грошима.

Олена поїхала в місто влаштувати своє особисте життя, а свої двох малих дітей від Олега і одного сина від першого чоловіка залишила на мене. З того часу донька в домі не проявлялася і я не знаю, що робити.

А ви що думаєте з цього приводу? Як мені повернути на правильний шлях доньку? Чи варто просто позбавити її батьківських прав?

Автор – “АанГа”

Текс підготовлено на основі реальної історії спеціально для ibilingua. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page