fbpx
життєві історії
Синові ми з батьком завжди раді. Справа не в тому… Просто він до нас приїжджає і залишається ночувати, коли з дружиною свариться, розумієш? І на жаль таке все частіше… Двох тижнів, здається, не минуло з останнього скандалу і ось знову «можна до вас»… Знову, значить, посварилися взризг! Як тут не бути сумною!

…На лавочці в сквері сиділи і розмовляли дві жінки похилого віку.

– Ти чого сьогодні якась не така, Зін? Мовчиш весь час, відповідаєш невпопад. Болить щось?

– Ой, Віро… Та ні, не болить. Точніше, болить, звичайно – душа!… Син зараз дзвонив. Каже, до вас приїду сьогодні після роботи, можна? Мовляв, мене на пару днів знову?

– Ось тобі й маєш! Ти не хочеш, щоб син в гості приїхав, чи що?

– Ну що ти, Віра! Синові ми з батьком завжди раді. Справа не в тому… Просто він до нас приїжджає і залишається ночувати, коли з дружиною свариться, розумієш? І на жаль таке все частіше… Двох тижнів, здається, не минуло з останнього скандалу і ось знову «можна до вас»… Знову, значить, посварилися взризг! Як тут не бути сумною!

– Ах ось в чому справа…

– Ага… Як же це набридло вже, ти не уявляєш! Ось що цій нашій невістці треба, я зрозуміти не можу? Інша б щаслива була, а ця все незадоволена. Синові тридцять три, високий, красивий хлопець. Працює, сім’ю забезпечує, кредит виплачує…

…Дружина вдома сидить з дитиною, не перепрацьовувати ні краплі: дитина днями мультики дивиться в планшеті, на вечерю сосиски з макаронами – коронне її блюдо. Чоловік, ні слова докору їй не говорить. Так вони ще й прибиральницю наймають. Три рази в тиждень жінка ходить підлоги їй мити, інакше б зовсім в грязі жили… І все чоловік поганий! Ось як так, Віра?

– Не справа, звичайно, ось так бігати кожен раз до мами. Невістка, мабуть, у тебе не подарунок. Але ти, Зіночко, теж не права, вже вибач. Навіщо ти його в такі моменти підтримуєш? Навіщо пускаєш ночувати?

– Тобто як це «навіщо»? Він мій син! Виганяти його чи що? Ось він подзвонив зараз, мовляв, увечері приїду і що? Сказати – не приїжджай?

– Так, Зіно! Ось саме так і сказати! «Можна у вас переночувати?» – «Ні, не можна», ось і вся розповідь. Жени його до дружини! У нього сім’я є і свій будинок. Нехай мириться і вирішує проблеми, а не бігає до мами кожен раз! Ну тридцять три роки мужику!

– Віра, ну куди гнати, якщо його дружина вже вигнала? Легко з боку поради давати! А це мій син рідний, між іншим. Куди він піде ночувати, під міст? Мені теж це все не подобається чи знаєш, але я мовчу. Не моє це життя, не моя справа. Якщо розлучаться в кінці кінців – то самі. Не хочу брати гріх на душу, радити синові щось. Дорослий мужик, розбереться сам…

Жінка справді неправа в тому, що пускає сина відсидітися після сварки і заохочує такий спосіб життя?

Наступного разу треба не пускати сина на пару днів, а «гнати до дружини»? Прямо дати зрозуміти, що він вже дорослий хлопчик і бігати кожен раз до мами нічого. Нехай вчаться розбиратися самі.

А може, мати права, що пускає, дає відсидітися і ні до кого не лізе з моралями і коментарями?

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page