fbpx
Політика
Сивохо: “Країна за 6 років не змогла нічого зробити. Зараз Україна не має коштів прийняти жителів непідконтрольного Донбасу. Давайте спробуємо забезпечити хоча б тих, хто вже тут.”

Зараз Україна не має коштів, щоб прийняти у себе всіх бажаючих з непідконтрольного Донбасу, необхідно забезпечити гідні умови вже наявними переселенцям. Таку думку в ефірі телеканалу «Україна» висловив лідер «Національної платформи примирення і єдності» (НППЄ), екс-радник секретаря РНБО України Сергій Сивохо.

«За 6 років взагалі не знайшлося грошей на переселення або хоча б на прийом людей, які через війну змушені були сюди переїхати, які пробиваються, і вибиваються з них одиниці, а деякі (думаю, вам теж відомі ці випадки) туди повертаються, тому що там є, де жити… Країна за 6 років не змогла нічого зробити, і раптом зараз, в умовах важкої економічної ситуації, знайдуться гроші, щоб людей сюди перевезти?», – сказав він.

Нинішнє завдання – забезпечити найбільш необхідним тих, хто вже переселився.

«Давайте спробуємо забезпечити хоча б тих, хто вже тут. Будь-яка допомога переселенцям – це просто якийсь камінь спотиканняі неро зв’язні ситуації. Всі ці 6 років люди б’ються за елементарні пільги», – пояснив Сивохо.

Джерело

Фото ілюстративне – РБК-Україна.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!