fbpx

Та краще б моя дочка в 16 в подолі принесла. Як же я помилилася в її вихованні. Моїй Іринці вже сороківка стукнула. В неї своя квартира, автівка, керівна посада, але коханої людини поруч немає. В цьому винна лише я, бо забороняла в свій час і дивитися на хлопців. Недавно хотіла виправити ситуацію і придумала план, як познайомити Іринку з сином своєї знайомої. Ледь я то пережила. Було і співане і читане

Та краще б моя дочка в 16 в подолі принесла. Як же я помилилася в її вихованні. Моїй Іринці вже сороківка стукнула. В неї своя квартира, автівка, керівна посада, але коханої людини поруч немає. В цьому винна лише я, бо забороняла в свій час і дивитися на хлопців. Недавно хотіла виправити ситуацію і придумала план, як познайомити Іринку з сином своєї знайомої. Ледь я то пережила. Було і співане і читане.

Сталося так, що я все життя переживала, аби моя донька не принесла в подолі. Багато наслухалася історій, де дівчата в 16 приводять на світ діточок від кого попало, а потім все життя ішло на дно. Не хотіла, щоб так сталося з моєю Іриною.

Я завжди їй казала, що найголовніше це навчання, що треба зробити гарну кар’єру, що жінка має бути не залежною від когось в фінансовому плані.

Саме тому я строго перевіряла її домашні завдання, ніколи не впускала гуляти без виконаного завдання, також ніколи не впускала її на ночівлі з подругами, або ж на довгі гуляння.

Але тепер я жалію про ті вчинки. Моїй Ірі вже скоро буде 40, а вона не має ні чоловіка, ні дитини, проте кар’єра на високому рівні.

Дочка є керівником в компанії, заробила собі на квартиру в центрі міста, на чудову автівку, на хороші косметичні процедури і на хороші речі.

А тепер я навіть переживаю, що не побачу онуків. Іноді навіть задумаюся, що краще б вона подарувала мені онука чи онучку в 16.

Хоч моя донька не шукає собі нікого, я не припиняю спроб її з кимось посватати. Маю подругу, в якої син Андрій теж самотній, хороший хлопець, надійний, роботящий, спокійний.

Підлаштувала все так, щоб він приніс їй квіти в офіс. Спеціально вивідала обідній час, щоб вони мали більше можливостей щоб познайомитися і все одно нічого не вийшло.

А нині ввечері дзвонить мені донька і відразу бурчати починає. Іра мені заборонила пхатися в її життя і сказала, що якщо я хоча б ще раз підлаштую якусь зустріч, то вона обірве зі мною всі зв’язки.

І ось що мені робити? Невже донька не розуміє, що я роблю, як найкраще для неї.

Може ви маєте якийсь дієвий спосіб, щоб спонукати мою доцю до стосунків?

Автор – “АанГа”

Текс підготовлено на основі реальної історії спеціально для ibilingua. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page