fbpx

Та ми спочатку не вміли нічого! Але ж навчилися! Тим більше зараз, коли і будь-які продукти є, і рецепти які хочеш. Просто Оля лінується і не хоче. “Не можу” і “не виходить” – це відмовки!

Не хоче дбати про чоловіка, отже, не любить?

— Порядок у домі та смачна гаряча їжа на столі — показник кохання дружини до чоловіка! — міркує пенсіонерка Ірина Богданівна.

Невістка, Оля, абсолютно не вміє готувати. Заміжня вже п’ятий рік, але так нічого і не навчилася. Спочатку пробувала щось таке зображати, але ентузіазм швидко вичерпався.

Причому, мова не про якісь там складні страви, соуси та пироги. Оля примудряється так приготувати навіть звичайну кашу чи макарони, що й їх у її виконанні є неможливо.

— Та ми спочатку не вміли нічого! — зітхає свекруха. — Але ж навчилися!.. Тим більше зараз, коли і будь-які продукти є, і рецепти які хочеш, і майстер-класи в інтернеті! Та люди найвищу математику в інтернеті освоюють, не тільки готування! Просто Оля лінується і не хоче. “Не можу” і “не виходить” – це відмовки!

Оля лише зітхає. У чомусь свекруха має рацію. Але витрачати півдня на кулеб’яки та лазаньї їй здається дурним та непродуктивним. Можна знайти справи і цікавіше, а на обід замовити піцу, наприклад.

Взагалі, стосунки із домашнім господарством у Олі не складаються.

Готувати вона, як уже було сказано, не вміє, прибирати і мити підлогу не встигає, гладити вважає пережитком минулого… бутерброди або яєчню.

А ні — так обходяться без цього. Обоє багато працюють, приходять пізно, обідають у місті. Дітей поки що немає, і від неідеального побуту ніхто не страждає.

Ну, хіба що свекруха незадоволена. Але ж вони, свекрухи, завжди знайдуть, до чого причепитися.

— А все це тому, що не має любові до чоловіка! — каже Ірина Богданівна. — Її всеодно на нього, от і все. Любила б — усе б робила, дбала б із задоволенням… А якщо немає бажання якось порадувати людину, допомогти, подбати… Це багато про що говорить!

А як вважаєте ви, чи можна вважати показником відсутності почуттів до чоловіка брудні підлоги та порожні каструлі?

Фото ілюстративне, спеціально для ibilingua.com.

You cannot copy content of this page