Та син нам з батьком має руки цілувати, а він взяв, і повернувся до нас спиною. Все, що ми робили, було задля його ж блага, бо на відміну від старшого Андрійка, той ріс розбалуваним. Щоб Владика хоч трохи “до купи” зібрати, ми і відправили його вчитися в кадетське училище. А недавно він його закінчив і відплатив нам так, що хоч стій, хоч падай. Що тепер робити, хто його знає.
Ох і не вдячний наш синок.
Все життя ми з чоловіком Іваном викладали всі свої сили у виховання в наших синів. Перший синок Андрійко був завжди хорошим хлопцем. Він був слухняний, з дитинства мені допомагав.
Потім за три роки появився Владислав, важко він мені дався. Переживали дуже, чи буде жити. Нам навіть лікарі казали, щоб ми похрестили, бо шансів мало. Але, слава Богу, все обійшлося. Можливо, через це трішки і моє ставлення до Владика було добрішим і м’якшим.
В результаті того Андрій виріс чемним, спокійним хлопцем, завжди допомагав. А от Владик такий, що поки допросишся, то легше самій зробити, так і ще не все робити хоче, часто огризається.
Влад був дуже активною дитиною, тож ми віддали його на футбол і заняття з важкої атлетики.
Завдяки тому Влад мав добру фізичну форму, але зовсім не хотів вчитися. Андрій же навпаки, мав чудову пам’ять, займався шахматами і складав кубик Рубика.
Саме тому Андрій вчився до 11 і успішно вступив в університет.
Влад ж зовсім не хотів вчитися, в нього було багато друзів. Тож йому було не до навчання. Ми порадилися з Іваном і вирішили відправити Влада у кадецьке училище. Добре, що раніше ми віддавали сина на спортивні секції тому Влад успішно вступив до училища.
Звичайно, йому було важко, незвично вставати о 6. і загалом жити в цьому училищі. Там дуже суворо ставилися до учнів, якщо ти не зробив домашнє, або чогось не вивчив, то тебе не відпускали додому.
Спочатку Влад був задоволений, адже він добре потоваришував з дітьми, але потім синок почав жалітися на суворість командування.
Оскільки телефон давали там тільки на годину, то з Владом ми не часто спілкувалися.
Після закінчення навчання, яке нам далося дуже важко, перед Владом відкрилися всі дороги.
Ні, я нічого не кажу, він став хорошим, слухняним. Але і ставлення його до нас змінилося.
Після повернення з кадетського училища Влад став суворим, злим і невдячним. Ми стільки в нього вклали, а він навіть дякую не сказав. Тільки і звинувачував в тому, що ми його заснули туди і пішли проти його волі.
Навіть не знаю, як йому показати, що ми все тільки для нього робимо, на його благо.
Як пояснити сину, що за все, що ми для нього робимо, він повинен нам бути вдячний, а не навпаки.
Що б ви порекомендували нам в такому випадку.
Автор – “АанГа”
Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.
Передрук категорично заборонено!
У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!
Недавні записи
- На кухні, обійнявши голову, сидів Борис, а над ним заводила мама. Виявляється, Анна, дружина брата, подала на розлучення. – Я в одних шкарпетках від неї пішов. Ні на що не претендую, а вона ще хоче на аліменти мене подавати? – А що такого ти купив, може цю квартиру? Чи хоча б ремонт зробив? – І тут включилася мама. – Як, Лідо, ти язика прикуси! А утюг разом з дошкою хто купляв? – Ви б ще набір з горняток згадали, який зі свого серванту витягнули і невістці передарували
- Коли я злягла з температурою, то запитала по телефону у зятя, чи може він купити мені трохи їжі та піти в аптеку. Він це зробив. Мені здається, він був дуже щасливий мені допомогти. Але вже ввечері Анна зателефонувала і сказала, як я смію її чоловіка використовувати в своїх цілях. Вона навіть не запитала, як я себе почуваю, чи чи потрібно мені ще щось. Я відчуваю від неї великий холод. Та незважаючи ні на що, я повинна мовчати, бо інакше Анна заборонить мені бачитися з онуками
- Під час розмови з донькою про майбутніх онуків, я почула те, чого найбільше боялася. Вероніка сказала, що не хоче мати дітей, мовляв, від них немає жодної користі і взагалі, я можу про це забути, адже нова посада доньки передбачає, що дітей в неї не буде ще років зо три. Не знаю, що робити. Як пояснити дорослій доньці, що діти це чудово? Я відчуваю себе трохи винною у всій цій ситуації. Моє минуле життя сильно вплинуло на дочку
- Через халатність лікарів наша донечка відправилась на небо. Одному Богу відомо, що творилося в моїй душі. Не обійшлось і без допомоги спеціалістів. Незважаючи на те, що суспільство наполягало перегорнути сторінку і спробувати ще раз, я слухала своє серце. Діток в нас з Антоном так і не має. І все б нічого, якби не ця переселенка з трьома дітьми, за якими вона зовсім не дивиться. Одного разу я була з ними на майданчику. Олежик забруднив сорочку, а я хотіла йому допомогти
- Як тільки мами не стало, ми почали сперечатися з братом і сестрами, а всіх нас четверо, за спадщину. “З чого ти взяла, що цей перстень має належати тобі? Мама нераз говорила, що він мій!” “А ти думаєш, чого Андрій так до мами в останні дні приїжджав?” І це ще діло не дійшло до нерухомості. Колись, наша дружня сім’я, переросла у велику “бурю”. Все це тривало до того часу, поки не сталося найгірше – не стало нашої сестри Марти. На прощальній церемонії нас ніби осінило