fbpx
життєві історії
– Та як ти тільки могла подумати, що я захочу виховувати чужу дитину? Іди і більше не з’являйся мені на очі! – Даша повільно збирала речі. Все в цій квартирі нагадувало їй про те, як добре їм з Артемом було колись… коли вони тільки одружилися, будували плани на подальше життя, мріяли про дітей… Десять років! Цілих десять років втрачено даремно!

– Та як ти тільки могла подумати, що я захочу виховувати чужу дитину? Іди і більше не з’являйся мені на очі!

Даша повільно збирала речі. Все в цій квартирі нагадувало їй про те, як добре їм з Артемом було колись… коли вони тільки одружилися, будували плани на подальше життя, мріяли про дітей… Десять років! Цілих десять років втрачено даремно!

Але тепер у Даші буде те, про що останні п’ять років вона вже навіть і не мріяла… дитина, свій рідний і улюблений малюк! І все одно, хлопчик це буде чи дівчинка, головне, що вона все ж стане матір’ю!

Тоді, десять років тому, після весілля, Даша і Артем почали мріяти про дитину. Перші два роки тільки будували плани, а потім почали працювати над цим питанням, але нічого не виходило…

Умовити чоловіка сходити на обстеження Даші вдалося тільки після трьох років марних спроб. Результат не обрадував подружжя: Артем не може мати дітей. Лікарі розводили руками, з рекомендацій – тільки надія на диво.

Артем замкнувся в собі. Це був дуже складний період у житті родини. Даша, як могла, намагалася підтримати коханого…

Що робити, якщо в родині виникла така проблема? Звичайно, жінка може просто піти, залишивши коханого чоловіка в стані депресії. Але, якщо це любляча дружина, то вона поведе себе по-іншому, підтримає чоловіка, запропонує альтернативу.

Перш за все, важливо спокійно обговорити проблему.ьДля них стає великим сюрпризом такий результат обстеження, як у нашого героя. Жінкам при цьому, хочеться «відігратися», згадавши те, чим дорікав чоловік. Не потрібно так чинити, якщо в планах жити разом далі.

Потрібно прийняти спільне рішення про прийняття ситуації і смиренні з нею. Можливо, такий розмова не складеться відразу. Чоловікові потрібен час для усвідомлення. Але поговорити про це потрібно обов’язково.

Коли чоловікові стане трохи легше, можна поговорити про усиновлення. Далеко не кожен чоловік готовий на це, але, а раптом…

Любляча дружина повинна спробувати відвернути чоловіка від сумних думок, показати, як добре бути разом: побільше спільних заходів, походів до друзів.

Сяк-так Даші вдалося зберегти сім’ю. Артем кілька разів поривався «дати їй свободу», яку вона не хотіла, бо любила. Він, чому то, думав, що без нього вона буде щаслива.

Майже п’ять років подружжя прожило в періодичних терзаннях, але Даша не могла, та й не хотіла, розлучатися з Артемом. Одного разу, в розпачі, вона почала шукати подібні історії в інтернеті. Одна з них, змусила її зважитися на обман.

У тій родині, про яку прочитала Даша, була така ж проблема, але дружина зробила ЕКО з використанням донорського матеріалу, а чоловікові сказала, що трапилося «чудо». Він повірив, а може вдав, що повірив, але тепер подружжя щасливі і ростять сина.

Даша довго думала, але все ж таки зважилася і зробила аналогічний крок. На жаль, наступний етап задуму пішов не за планом. Артем не повірив в «чудо» і звинуватив дружину в зраді. Довелося зізнатися в скоєному.

Підтвердженням була документація з центру репродукції, звинувачення в зраді було знято. Але від чужого дитини Артем все одно відмовився. На подібні заходи він був не згоден з самого початку, також ставився і до усиновлення.

У Даші щось ніби лопнуло всередині, напевно, це було терпіння. Вона раптом перестала думати про чоловіка, його душевну рівновагу і подумала про себе.

В її душі не було ні грама сумнівів, що вона зробила помилку, тим більше що зробила вона це з кращих спонукань. Це була спроба допомогти і собі, і своїм нещасному чоловікові.

Артем тепер нехай живе так, як хоче. А ось у Даші скоро почнеться нове життя, довгоочікувана життя мами…

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook