fbpx

Та якби не Іван, Леся б пропала в тому селі, роботящий він чоловік. Шкода, що моя сестра так з ним вчинила. Романтики їй захотілося. Ну не кожен чоловік на таке здатний. Іван з того всього і подався на ті заробітки, щоб ті чуда не бачити, а коли повернувся, то мав надію, що дружина одумається, але Леся пішла на рішучий крок. Ну звісно, а що інакше, в неї ж вже інший був. Підказує мені моє серце, що варто сестру таки направити в правильне русло

Та якби не Іван, Леся б пропала в тому селі, роботящий він чоловік. Шкода, що моя сестра так з ним вчинила. Романтики їй захотілося. Ну не кожен чоловік на таке здатний. Іван з того всього і подався на ті заробітки, щоб ті чуда не бачити, а коли повернувся, то мав надію, що дружина одумається, але Леся пішла на рішучий крок. Ну звісно, а що інакше, в неї ж вже інший був. Підказує мені моє серце, що варто сестру таки направити в правильне русло.

Ніколи не могла зрозуміти Лесю! Навіщо вона так ставилась до свого Івана? Мені важко розповідати цю історію, бо вона стосується моєї сестри, але хочу почути хоч якусь пораду і розуміння того, що відбувається.

Мене звати Люба живу в одному селі з сестрою.

Моя Леся швидко вийшла заміж – одразу ж після школи. Але освіту все ж таки здобула. Іван її у всьому підтримував. Леся спочатку працювала в банку, але потім, після народження двох діточок, залишила цю галузь, бо було важко.

А в селі, самі розумієте, завжди багато роботи! Якось вона втягнулась у буденну рутину, стала домогосподаркою. Так минало життя! Іван працював на заводі, а після роботи все робив по господарстві.

На цей час тримали коні, корову, гуси, качки і кури. Всього вистачало.

Та бачила, що Леся змінилася. Не хотіла так дуже зі мною спілкуватись, а як я приходила до неї, то постійно жалілась на свого Івана.

То він не такий, то не так одягається, то не так робить, не проявляє до неї ніяких почуттів, що все між ними охололо. Почала виставляти у фейсбуці різні пости про нещасних жінок, про невдалий шлюб.

Це ще тоді був тривожний дзвінок, що шлюб моєї сестри дав тріщину. А далі сталося те, що сталося…

Леся вигнала Івана! Сама пішла на роботу. Вибралась, як то кажуть, в люди. Та мені найбільше шкода племінників, діти важко переживають “бурю” між батьками.

Менша донечка Лесі – Надя зовсім закрилася у собі, зовсім відмовилась спілкуватись і ходити до школи! А їхній син Віталік – випускник.

Ой, як йому потрібна підтримка батька, але смуток та злість огортають його душу через те, що тато пішов!

Сам Іван дуже важко пережив цю ситуацію, адже все, що є у домі, це його заслуга: і господарка, і городи, і ремонти! Іван дуже добрий і працьовитий чоловік.

Чому йому так не пощастило? Може, лише через те, що Леся дуже романтична натура, і просто не отримувала від нього ласки і тепла, тому і вигнала.

А після 24 ось така історія трапилась: Іван зопалу пішов добровольцем захищати рідний край.

Тепер дещо шкодує, бо зрозумів, як потрібен своїм дітям, адже мама почала влаштовувати своє життя!

Коли Леся пішла на роботу, а працювала на гуртовому складі продуктів, там познайомилась з водієм вантажівки і сказала мені, що закохалася, адже він такий добрий, уважний і романтичний до неї.

Та тут у відпустку прийшов Іван. Він був вражений тим, що його не дуже й то чекали. Дізнався про Лесю, про її любов! Не витримав і подав на розлучення.

Важко мені дуже, бо хочу допомогти моїм рідним. Сподіваюсь і вірю, що вони ще помиряться! Прошу вашої поради! Чи втручатися у сім’ю сестри, чи допомогти їй з чоловіком?

Автор – Успішна Емма (Н)

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page