fbpx
життєві історії
Та згодом тато нарешті назбирав гроші і купив власний будинок. Після переїзду свекра життя молодих налагодилася. Катя з полегшенням зітхнула. Все йшло добре, з мамою Романа періодично мило розмовляли по скайпу. Спочатку вона збиралася на два тижні, але вийшло відпроситися на місяць.коли вона переступила поріг, почалося ще гірше, ніж видавав тато. У перший же день вона кинулася перепирати чисті рушники, пледи і постільну білизну. Потім перемивати всі ящики і посуд, які також напередодні були вимиті

Зі своїм чоловіком Катя познайомилася в інтернеті. Разом вони вже 3 роки, розписалися. Мама Романа поїхала в іншу країну на заробітки, а батько жив з ними в одному будинку.

Батьки Романа – в розлученні, відносини між ними складні, але заради двох синів спілкуються. У батька свого житла не було, і мама дозволила йому жити з сином в її будинку, поки вона в іншій країні.

І ось в їхню родину прийшла Катя. Батько, звичайно, був не проти, що б і вона переїхала до них. Коли вона задоволена збирала речі, я її попереджала, що жити з батьками не можна, бо рано чи пізно почнуться скандали, недомовки. Вмовляла її пошукати з Романом знімне житло, але вона твердила, що тато хороший і вони всі легко зможуть ужитися.

Спочатку так і було, але вже буквально через пару місяців трапилася перша серйозна сварка. Потім почалися ще, ще і ще. Бідна Катя так бідкалася, так переживала, адже тато чіплявся до дрібниць, влаштовував різні перевірки і підступи. Разом вони змогли прожити приблизно пів року.

Мама Романа розуміла невістку, бо знала справжню сутність свого колишнього чоловіка.

Та згодом тато нарешті назбирав гроші і купив власний будинок. Після переїзду свекра життя молодих налагодилася. Катя з полегшенням зітхнула. Все йшло добре, з мамою Романа періодично мило розмовляли по скайпу.

Прийшов час відпустки свекрухи. Спочатку вона збиралася на два тижні, але вийшло відпроситися на місяць.

Син, заради такого випадку, також взяв довгоочікувану відпустку. У ніч перед приїздом молодята наводили порядки, Катя готувала різну смакоту, аби свекруха залишилася задоволена і не змогла ні до чого причепитися. При цьому невістка все робила з високою температурою. На що не підеш, аби гостя залишилася з хорошим враженням! Але коли вона переступила поріг, почалося ще гірше, ніж видавав тато. У перший же день вона кинулася перепирати чисті рушники, пледи і постільну білизну. Потім перемивати всі ящики і посуд, які також напередодні були вимиті. Все це було з обуреннями і наріканнями, нібито вони нічого не цінують. Через кілька днів обурень і сварок з власним сином і невісткою мати втекла до родичів і заборонила будь-кому говорити, де вона знаходиться.

Мораль така: якими б хорошими не здалися батьки чоловіка або дружини, ніколи не живіть з ними разом!

Доведено не одним поколінням.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook