fbpx
гороскоп
Так, а кому тут у нас сьогодні можна неабияк позаздрити? Астроексперти назвали три знаки Зодіаку, яких 29 серпня 2022 спіткаме удача на кожнісінькому кроці: і гроші посипляться, і кохані на руках носитимуть, і доля подарунків наготувала. Але є одна умова, яку всі три мають виконати, бо інакше діла не буде

Так, а кому тут у нас сьогодні можна неабияк позаздрити? Астроексперти назвали три знаки Зодіаку, яких 29 серпня 2022 спіткаме удача на кожнісінькому кроці: і гроші посипляться, і кохані на руках носитимуть, і доля подарунків наготувала.

Все це сьогодні для вас приготували зірки, але є одна умова, яку всі три мають виконати, бо інакше діла не буде – все це на тебе чекає, якщо прокинешся і встанеш раніше.

Взагалі сьогодні, 29 серпня, встати якомога раніше бажано представникам усіх знаків зодіаку, проте для трьох із них це особливо важливо.

Рак

Вирішивши поспати довше, Раки сьогодні можуть втратити чудову нагоду отримати прибуток, уклавши перспективну угоду або важливий контракт. А зробиш навпаки і встанеш раніше – вчасно опинишся в потрібному місці або не пропустиш дзвінок від людини, яка запропонує тобі взяти участь у цікавому – і грошовому – проєкті.

Також день готує ракам приємні сюрпризи від коханих  і ріднихлюдей.

Лев

Щир окажучи, Леви не дуже полюбляють рано вставати. Наче справжнім королівським особам, їм подобається ніжитися в ліжку. Проте сьогодні їм ну дуже варто подолати звичку і вирушити на своє робоче місце якомога раніше.

тільки так сьогодні Левам вдасться вразити керівництво, начатьству припаде до душі твій творчий ентузіазм, і цілком можливо, зтобі апропонують новий проєкт або вищу посаду і навіть заплатять аванс.

Стрілець

У Стрільців 29 серпня – день кохання і особистого щастя. Стрільцям – особливо тим, хто поки що не влаштував своє особисте життя – зірки рекомендують сьогодні якомога раніше вийти на вулицю, де ти зможеш зустріти людину, яку дуже скоро назвеш своєю долею.

Адже, якщо вірити зіркам, ця людина, найімовірніше, – рання пташка, тож ближче до обіду її вже не можна буде зустріти – вона зануриться у справи на своєму робочому місці.

Тому не варто втрачати блискучу можливість знайти особисте щастя – такі шанси випадають не щодня!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page