fbpx
гороскоп
Так, а що там у нас в коханні? Як не крути, а амурна нива – одна з найважливіших у житті, якщо ми щасливі в коханні – все вдається і очі сяють. Любовний гороскоп на тиждень з 3 по 9 жовтня 2022 року пророкує одним шалений успіх, а іншим – любовне затишшя

Так, а що там у нас в коханні? Як не крути, а амурна нива – одна з найважливіших у нашому житті, якщо ми щасливі в коханні – все вдається і очі сяють, порпри всі зовнішні обставини.

Любовний гороскоп на тиждень з 3 по 9 жовтня 2022 року пророкує одним шалений успіх, а іншим – любовне затишшя. А ви у якій групі?

Астрологи розповіли, яким буде тиждень із 3 по 9 жовтня і яким виявиться настрій зірок та планет по відношенню до кожного з нас.

Овен

Самотнім Овнам варто терміново активізуватися, щоб здобути щастя в коханні. Знайти кохання не так складно, як його утримати, але навіть тут зірки з планетами будуть на варті порядку.

Астрологи рекомендують тобі уважніше дивитися на всі боки, прислухатися до інтуїції, щоб не прогаяти свій шанс.

Телець

Тільцям для того, щоб знайти нові стосунки або зміцнити ті, що вже є, потрібно терміново попрацювати над своїм настроєм і почати підходити до питань, пов’язаних із взаєминами, креативно.

Можна спробувати увійти до стану потоку, щоб приймати рішення було набагато простіше. Настрій планет хороший, так що суперечки через дрібниці кануть в минуле. Знаходити спільну мову стане набагато простіше.

Близнюки

У критичні моменти Близнюкам необхідно будити у собі доброту, думати про хороше. Це чудовий час, коли зірки і планети подарують багатьом Близнюкам моменти щастя, ну а поки не варто губити свої близькі й дорогі вам стосунки через сезонну хандру.

Рак

Найкращий друг Раків у період з 3 по 9 жовтня – це оптимізм. Дуже важливо навчитися бути позитивною людиною. Зараз це зробити набагато простіше, особливо якщо користуватися порадами експертів.

Цей тиждень поверне закоханим Ракам гармонію та стабільність у стосунках. Вплив дуже сильної Венери у Терезах порадує навіть самотніх і зневірених. Це найкращий час для романтики!

Лев

Не варто засмучуватися, якщо тиждень почнеться з конфлікту, охолодження, критики партнера: Меркурій, який у понеділок позбувся ретроградності, може спровокувати невеликі труднощі, але це побічний ефект його сприятливого впливу, який займе місце негативного майже відразу.

Левам зараз варто частіше спілкуватися з людьми зі світлою аурою. Особи, повні негативу, не принесуть нічого доброго.

Діва

Вплив планет поставить амурну сферу на перше місце за важливістю. На дів чекають сім чудових днів, які даруватимуть їм радість і любов, взаєморозуміння й нові відчуття у стосунках з коханою людиною.

Ключем до успіху, на думку астрологів, стане твоє уміння зберігати спокій.

Терези

Любовні стосунки Терезів вийдуть на новий, більш високий рівень. Цього тижня представникам даного Знака, можливо, доведеться іноді потурати примхам партнера, але нічого поганого в цьому немає.

Якщо цього не робити, то можна підвести стосунки до кризи. Суперечки на підвищених тонах та з’ясування стосунків можуть все зіпсувати. Любіть того, хто поруч, таким, яким він чи вона є!

Скорпіон

У цей час краще зайняти оборонну позицію та стежити за поведінкою партнера. Венера та Меркурій дозволять зрозуміти, надійна це людина чи ні. Наступний тиждень вдалий для обережних Скорпіонів. Різких змін на краще не станеться, але потішить рівний перебіг поді – сприятливий і позитивний.

Стрілець

Цей тиждень буде дуже вдалим для Стрільців в амурному плані. Особливо варто виділити його початок.

Відсутність негативних астрологічних подій призведе до того, що бажання в коханні нарешті збігатимуться з можливостями.

Астрологи радять активніше використовувати ці дні, знайомлячись із новими людьми, але уникаючи спілкування з негативними особами.

Козеріг

Козерогам для якнайшвидшого досягнення успіху доведеться витратити чимало сил та енергії. Щоб не втрачати сили, важливо пам’ятати про ті речі, які вас їх позбавляють. Події цього тижня змусять багатьох людей цього Знака подумати про свій обов’язок перед партнером. Н

е виключено, що доведеться упокоритися з тимчасовими обмеженнями. Перебування Венери у Терезах – найкращий час для любовних ігор, романтичних знайомств.

Водолій

Цього тижня бажано уникати з’ясування стосунків. Можна розпочинати новий роман, знайомитися. Також велика ймовірність набуття повної гармонії у існуючих відносинах.

Відсутність негативного впливу планет подарує Водоліям шанс на завоювання прихильності об’єкта симпатії. Астрологи рекомендують проявити активність, але в той же час не варто зловживати ініціативою, оскільки це може відлякати нову людину.

Риби

Рибам цього тижня вдасться покращити стосунки з родичами, а також із другою половинкою. Сильна Венера зробить цих людей привабливішими в очах протилежної статі.

Зміна енергетики через порятунок Меркурія від ретро-фази принесе з собою нові можливості у взаєминах із протилежною статтю. Це ідеальний час для побачень, спілкування, флірту!

Будьте всі коханими й щасливими!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page