fbpx

Так і зробили. Свекруха і тітка Галина переїхали в хорошу однокімнатну квартиру в центрі Рівного з хорошим ремонтом, а ми почали позичати гроші щоб зробити ремонт старої, просто радянської свекрушиної квартири. Жили ми ще недавно разом у трикімнатній квартирі – я, мій чоловік Женя, його мати Інна Павлівна і її рідна сестра, тітка Галина. Я ж маю свою однокімнатну квартиру. Женя і його мама давно хотіли роз’їхатися, продати цю трикімнатну квартиру. Моя свекруха і її сестра хотіли придбати однокімнатну на двох, а ми з чоловіком хотіли продати мою однокімнатну квартиру, додати гроші, які залишилися від продажу трикімнатної квартири

Жили ми ще недавно разом у трикімнатній квартирі – я, мій чоловік Женя, його мати Інна Павлівна і її рідна сестра, тітка Галина. Я ж маю свою однокімнатну квартиру.

Женя і його мама давно хотіли роз’їхатися, продати цю трикімнатну квартиру. Моя свекруха і її сестра хотіли придбати однокімнатну на двох, а ми з чоловіком хотіли продати мою однокімнатну квартиру, додати гроші, які залишилися від продажу трикімнатної квартири і купити  двокімнатну, адже скоро плануємо поповнення.

Так і зробили. Свекруха і тітка Галина переїхали в хорошу однокімнатну квартиру в центрі Рівного з хорошим ремонтом, а ми почали позичати гроші щоб зробити ремонт старої, просто радянської свекрушиної квартири.

І що ми маємо? У нас не 3 кімнати, а дві, бо до своєї кімнати Інна Павлівна двері закрила. Відразу після того, як ми таки зробили ремонт, приїхала сестра чоловіка з дочкою з іншого міста, і сама Інна Павлівна прибула до нам також і нікуди не збирається, бо їй з сестрою в однушці затісно!

І ось всі вони починають жити у відремонтованій гарній квартирі. Всім натовпом – в одній маленькій кімнатці, в залі ще меблів немає, а в третій кімнаті – ми.

Я не витримала кілька днів тому, і про все сказала Інні Павлівні, що все це дуже несправедливо щодо нашої родини. А свекруха заявляє мені, що вона в свою квартиру їздитиме, як сама захоче.

Я тепер не знаю, що робити, це якийсь глухий кут. Переїхати нам з купою боргів і кредитів до мене в однокімнатну – це занадто просто буде для них. І жити ось так я не знаю, як.

Інна Павлівна порушує завжди наш особистий простір, присідає на вуха, цікаво мені це чи ні – її це не хвилює, якщо від неї йдеш – вона йде за тобою і щось тобі говорить услід.

Мене це вже просто на стільки втомило – ви навіть не уявляєте! Я правда не знаю що робити, підкажіть! Чи вихід одни – залишати чоловіка і повертатися в свою квартиру? Як би ви вчинили?

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page