fbpx
життєві історії
Так скажи їй, щоб вона пенсію віддавала тобі, а гроші від квартирантів – Валерію! – родичі чоловіка все чекали, що бабуля віддасть Богу душу. Особливо його брат Валерка. Той проживав в квартирі батьків з дружиною і трьома дітьми і все вичікував, коли ж бабусина «трійка» звільнитися. Однак, бабуся взагалі не збиралася на той світ. В її найближчих планах було побачити нічний Китай, прогулятися по Італії і позасмагати в Іспанії. І тут активізувався Валера. Він приїхав в бабусину квартиру і застав там квартирантів. – Та що ти собі дозволяєш! – почала вона не церемонячись. – У твого брата троє дітей, а ти надумав квартиру бабусі собі загарбати

У мого чоловіка залишилася бабуся. Ніні Сергіївні було вже за сімдесят, але в житті не скажеш, що їй так багато років. Більше шістдесяти ніколи не даси. Бабуся вона була не з боязких. Постійно бігала на побачення з молодими шістдесятирічними дідусями, мала наворочений смартфон і знала, що таке «Інстаграм».

А ось родичі чоловіка все чекали, що бабуля віддасть Богу душу. Особливо його брат Валерка. Той проживав в квартирі батьків з дружиною і трьома дітьми і все вичікував, коли ж бабусина «трійка» звільнитися.

Однак, бабуся взагалі не збиралася на той світ. В її найближчих планах було побачити нічний Китай, прогулятися по Італії і позасмагати в Іспанії. Тому, переїхавши до нас, бабуся квартиру свою благополучно в оренду віддала, а гроші почала збирати на поїздку.

Мені Ніна Сергіївна дуже подобалася. Той випадок, коли жінка з роками тільки розквітає і стає гарніша. Бабуся не вчила мене розуму, допомагала приготувати смакоту, інколи гуляла з онуками. Я особливо від неї нічого не вимагала, вона, якщо щось і робила, то суто за своїм особистим бажанням.

І тут активізувався Валера. Він приїхав в бабусину квартиру і застав там квартирантів. У той же вечір моєму Тимофію зателефонувала його мати, невістка бабусі:

– Та що ти собі дозволяєш! – почала вона не церемонячись. – У твого брата троє дітей, а ти надумав квартиру бабусі собі загарбати. Ні сорому, ні совісті!

– Мамо, ну до чого тут я? Я лише дозволив бабусі жити у нас.

– Так скажи їй, щоб вона пенсію віддавала тобі, а гроші від квартирантів Валері. Он як йому важко все це дається.

– Мамо, говори з нею сама! Я не буду втручатися! – постановив мій чоловік.

Але події далі розвивалися ще цікавіше. Тепер практично щодня до нас заходила дружина Валери з дітьми. То вони захотіли пити, то в туалет дитині, то несподівано розрядився телефон. Хитра була ця жінка… Все прийде, сяде біля бабусі і починає плакати, як їй важко живеться зі свекрухою, і внуки он ростуть в тісноті.

Ніна Сергіївна над нею тільки посміювалася. Але через два місяці щоденних візитів цієї дамочки не смішно вже стало нам. Ми почали втрьох обмірковувати варіанти виходу з подібної ситуації. Єдине, що спало на думку – продати бабусину квартиру і відправити її в подорож по місцях, в яких та мріяла побувати.

Сказано – зроблено! Бабуся оформила документи і поїхала в Китай. Родичі чоловіка мало не з’їли його. Той тільки руками розвів. Квартира бабусина і тільки вона має право розпоряджатися нею.

Тепер ніна Сергіївна почала подорожувати і активно вести свій блог в «Інстаграм». І ось через півроку вона зателефонувала нам і сказала, що залишається там. Виявляється, вона в Італії познайомилася з одним спекотним мачо похилого віку. Той закохався в бабусю до втрати пульсу і запропонував їй стати його дружиною. ніна Сергіївна трохи подумала над пропозицією, але таки вирішила залишитися. До того ж, її обранець був аж ніяк не бідним і володів власним рестораном у Флоренції.

Родичі чоловіка мало не подавилися, а бабуся тільки посміялася над ними. На виручені гроші від продажу квартири Ніна Сергіївна раніше купила маленьку студію. Коли Валера дізнався, що бабуся виходить заміж, випросив у неї цю нерухомість, щоб облаштувати своє життя. Таки довелося йому брати іпотеку, щоб поліпшити житлові умови свого натовпу дітей.

Бабуся запитала: Тимофій не буде мій буде ображатися, якщо вона подарує нещасному онукові квартиру? Він тільки посміявся і сказав, що в подачках не потребує. І у самого грошей на життя вистачає. На тому і вирішили.

А ми вирішили з чоловіком, що коли постаріємо, обов’язково поїдемо подорожувати. І якщо наші діти будуть нам подібні підступи влаштовувати, як цей Валерка, то теж продамо квартиру і просто почнемо жити собі на втіху. Так дивно, як в одній сім’ї могли вирости дві абсолютно різні людини. Мій чоловік завжди всім намагався допомогти, багато працював і не переносить досі «халяви». А його брат тільки і шукає, де урвати вигоду. Ось так дивно буває. Але для мене Ніна Сергіївна – приклад для наслідування!

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!