fbpx
гороскоп
“Так, тугувато! Наберіться терпіння!”: фінансовий тижневий гороскоп з 17 по 23 жовтня, для усіх знаків Зодіаку – гроші, робота, кар’єра. Раків можуть зрадити, а ось Близнюкам варто визнати, що вони не праві, і сказати таке важке для них – “вибачте!”

“Так, тугувато! Наберіться терпіння!”: фінансовий тижневий гороскоп з 17 по 23 жовтня, для усіх знаків Зодіаку – гроші, робота, кар’єра. Раків можуть зрадити, а ось Близнюкам варто визнати, що вони не праві, і сказати таке важке для них – “вибачте!”

Фінансовий тижневий гороскоп на 17-23 жовтня 2022 року для всіх знаків зодіаку розповідає, чого чекати зараз у сфері фінансів і кар’єри. Подивіться, що вас чекає на роботі.

Фінансовий тижневий гороскоп на 17-23 жовтня 2022 для всіх знаків Зодіаку.

Хто зараз може бути спокійним за стан свого гаманця, а кому варто почати економити? Читайте фінансовий гороскоп на цей тиждень і дізнайтеся!

Овен

Овнам не слід зациклюватися на минулих невдачах, а зосередитися на своїй теперішній меті. Якщо вони зараз зроблять усе можливе, то отримають багато. Хтось давно спостерігає за ними і може незабаром запропонувати добре оплачувану роботу.

Телець

Тельці досягнуть багато чого, якщо навчаться співпрацювати з іншими. У когось може бути краща ідея для вирішення поточних проблем. Варто ненадовго покласти свою гордість у кишеню.

Близнюки

Близнюки втратять чужу довіру. Якщо вони довго приховували від когось свою неправоту, то тепер вона вийде назовні. Краще не намагайтеся виправдовувати себе – це тільки погіршить ситуацію. Просто “вибачте” підійде.

Рак

Обіцянок на майбутнє ракам зараз не варто давати. Людина, яка спонукає їх до співпраці, має нечисті наміри. Вона може використати отриману інформацію проти вас.

Лев

Леви повинні пам’ятати, що недолік сонячного світла сильно позначається на їх самопочутті. Їм слід почати прийом вітаміну D і лягати спати на годину раніше. Так вони уникнуть серйозних проблем зі здоров’ям. Вони також отримають енергію для роботи.

Діва

Діви зроблять помилку, якщо почнуть ставити свою самооцінку в залежність від думки про них одного з колег. Ця людина не матиме ніякого впливу на хід їх кар’єри. Її думка не має значення. То навіщо хвилюватися?

Терези

Терези почнуть заробляти набагато більше близької їм людини. Хоча вони захочуть це продемонструвати, вони повинні бути обережними, щоб не викликати у неї ревнощів. В іншому випадку почнеться “буря” з багатьма неприємними наслідками.

Скорпіон

Скорпіони несподівано зароблять велику суму грошей. Хтось вирішує віддати їх або винагородити за працьовитість. Якщо цю суму вирішать заощадити, то до кінця грудня вона подвоїться. Завдяки цьому на початку 2023 року Скорпіони зможуть придбати те, про що давно мріяли.

Стрілець

Стрільці мають право радіти своїм успіхам, але не варто переборщувати. Може виявитися, що вони пропустять важливий термін, відволікаючись, і не встигнуть його виконати. Хтось візьме їхнє завдання, і це принесе йому розголос. Відтепер почнеться неприємна конкуренція.

Козоріг

Козерогам варто трохи відпочити. Їхня ситуація найближчими днями особливо не зміниться. Завдяки цьому вони набагато краще справлятимуться з проблемами, з якими зіткнуться всі знаки зодіаку під час сонячного затемнення 25 жовтня.

Водолій

Водоліям потрібно відповідати на повідомлення, якщо вони не хочуть потрапити в важливу для вас сторону. Може виявитися, що начальник вирішить зв’язатися з ними у важливій справі, але не отримає відповіді цілий день. Час почати перевіряти свою поштову скриньку.

Риби

На Риб чекає приємний тиждень. Вони помітять, що їхні справи потихеньку починають складатися так, як вони того бажають. Це гарний час, щоб почати будувати плани на листопад. Може, варто запланувати невелику відпустку?

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua