fbpx
життєві історії
– Так вона ж обдурити мене у всьому! Обібрала до нитки і виставила за поріг. І навіть до суду не підеш, все по закону! Залишилася на старості років в сільському будинку, що продувається всіма вітрами! А квартирка спливла до чужої дівчині, дякую синочку рідному!

– Так вона ж обдурити мене у всьому! Обібрала до нитки і виставила за поріг. І навіть до суду не підеш, все по закону! Залишилася на старості років в сільському будинку, що продувається всіма вітрами! А квартирка спливла до чужої дівчині, дякую синочку рідному.

Тамара Миколаївна не може стримати емоцій. Її син Альоша 5 років тому одружився. Голову втратив від цієї своєї Наталі. Нібито і виховувала його, як треба, а не розгледів.

Наталя була приїжджою. Без житла, перебивалася невідомо якими заробітками.

І цю дівчину синок в дружини взяв і привів до мами жити. У двокімнатній квартирі молоді зайняли кращу кімнату, а вона була змушена тулитися в спальні.

Після весілля невістка виявилася вагітною, і вже на пристойному терміні. Чийого сина тепер ростить син – невідомо. Він думає, що батько, але Тамара рахувати вміє.

Невістка по початку і готувала, і прибирала, правда постановила, що пенсію Тамара і зарплату сина повинні складати в загальний скарбничку.

– А її внесок? Вона ж не працювала після весілля ні дня! – гарячкує Тамара Миколаївна.

Дійшло до того, що Олега налаштувала проти матері, той став прискіпливо дошукуватися до кожної копійки, яку Тамара намагалася витратити на себе.

Невістка чудово знала про всі копійчаних надбавку до пенсії, і номер відкласти собі хоча б щось – не проходив.

Зрештою Тамара збунтувалася, вона доросла людина, холодильник окремий поставила в свою кімнатку, комуналку навпіл, а бюджет нехай буде окремим! Не хоче вона годувати Наталку з дитиною та ще за свої ж гроші звітувати. А ти, сину, посоромився б, таку волю своїй дружині дав!

– Ти ще пошкодуєш про це, стара мимра, я тебе з квартири вижену, – прошипіла невістка, поки син не чув.

Коли Тамари не було вдома, залізла в документи, які свекруха зберігала у себе. І витягла документи на квартиру. Тамара з батьком Олегв розлучалася вже після весілля сина. Пішов до молоденької чоловік, сина дорослого не посоромився.

У Тамари у власності був будиночок в селі, спадковий. А квартира була записана на Олежиного батька, він почав вимагати гроші в якості відступного. Ну і оформили. Тамара гроші віддала колишньому, як краще хотіла, виходило, що син у батька квартиру купив.

А був у шлюбі вже! І невістка дізналася таку таємницю.

– Ідіть геть, – заявила вона свекрусі, – у тебе тут нічого немає, в чужій квартирі живеш! А розкажеш Олегу, я з ним розлучуся і половину квартири у вас відрубати, обидва на вулиці залишитеся!

Тамара і поїхала в будинок в селі, до якого у них з колишнім чоловіком так руки і не дійшли, щоб довести до розуму. Олега вона нічого не сказала, просто заявила, що не хоче заважати молодим.

А невістка поглядала на свекруху переможним поглядом. Але, відчуває Тамара, скоро і Олег до мами в село зі своєї квартири буде виселений.

– Ех, треба було розумнішими бути, все передбачити, а я законів не знала, як краще для сина хотіла, ось і розсьорбувати. Залишилася на старості років з пічкою і туалетом на вулиці. Син? Так він до мене і очей не показує. 90 кілометрів це ж так далеко! Позбавила вона мене всього: і житла, і сина рідного!

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page