fbpx
життєві історії
Так вийшло, що на вихідні ми зі свекрухою йшли разом на закупи. І тут я згадала, що не купила ще для дитинки косметику. Зайшли у магазин. Я покликала консультанта, який і порадив найкращу продукцію. – Юля, ти чого? Навіщо було витрачати майже тисячку на якісь кремчики. Он я якого кавалера тобі виростила, і нічого. Користувалася лише милом, звичайнісінькою олією і крохмалем. А тут понавидумували. Світ такого не бачив, – бурчала свекруха в торговому центрі

Після весілля ми стали жити у батьків Стаса. Так як я працювала з ранку до вечора, то бачились ми зі Ніною Михайлівною дуже рідко, і ніяких  суперечок у нас не виникало. Все змінилося після того, як я пішла в декрет.

Через місяць ми зі Стасом станемо батьками, і свекруха почала поводитись дуже дивно. Доходить до того, що її поведінка мене сильно дратує. Я просто не розумію, як на неї реагувати.

Все, що я купую для дитини – вона критикує!

На днях нам привезли коляску, яку ми зі Стасом обрали по інтернету .

– Ну кращого ви підшукати не могли? Вона мені геть не подобається. Колір такий дивний, ні то гірчиця, ні то що… Як я буду з малюком гуляти? Мені перед подругами буде соромно.

Тут я вже не витримала.

– Якщо буде соромно, то і не гуляйте. Самі справимось. Ви в своєму житті вже були мамою малюка і самі вибирали для сина речі, дайте нам також відчути цю радість і не вмішуйтесь у нашу сім’ю.

Ніна Михайлівна не очікувала, що від мене, тихоні, вона колись зможе таке почути, і на деякий час притихла.

Та коли привезли ліжечко, відбулась схожа картина.

– Я вважаю, що ліжечко для новонародженого повинно бути у світлих тонах, в ідеалі білим, а не кольору дерева, як ви вибрали.

Ну чесно, мене це дратує. Ми не живемо по-стандарту. В нас зі Стасом своє бачення. Ну чому я маю прислухатися до того, чого хоче Ніна Михайлівна. Моя мама навіть не думає до нас вмішуватися. Ми дорослі люди, і в праві самі створювати свій затишок.

Так вийшло, що на вихідні ми зі свекрухою йшли разом на закупи. І тут я згадала, що не купила ще для дитинки косметику. Зайшли у магазин. Я покликала консультанта, який і порадив найкращу продукцію.

– Юля, ти чого? Навіщо було витрачати майже тисячку на якісь кремчики. Он я якого кавалера тобі виростила, і нічого. Користувалася лише милом, звичайнісінькою олією і крохмалем. А тут понавидумували. Світ такого не бачив, – бурчала свекруха в торговому центрі.

І така ситуація в нас у всьому. То ковдра надто темна, то одяг не для зручності, а скоріш для фотосесії, бо з малюночками. Але ж зараз все таке красиве для малюків, це просто вона звикла, що одяг має бути, якщо не однотонний, то в полосочку чи клітинку.

Я розумію, що вона має свою думку, але вважаю, що Ніна Михайлівна перебільшує.

Я на останніх місяцях, і надто чутлива, тому боюсь, щоб не наробила дурниць. Як приструнити у моєму випадку свекруху?

А, до речі, не написала, як до цього всього відноситься Стас. Він повністю мене підтримує, але біля мами просто притихає. Боїться піти проти її волі.

Що робити? Геть заплуталась. Скоріше б перебратися у своє житло…

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page

facebook