fbpx

Так вийшло, що я одружився з прекрасною жінкою. Мою дружину звуть Михайлина, я її дуже кохаю. Але вона не подобається моїм батьками, мама навіть не спілкується з Михасею. Дружину це так засмучує, що вона каже, що ми можемо навіть розійтися через це. А вся справа в тому, що мені 27 років, а моїй коханій 38. Наші батьки приблизно ровесники. Дітей ми поки що не маємо, але плануємо, коли купимо своє житло. Ми з дружиною дуже любимо один одного, живемо на орендованій квартирі. Ми живемо разом вже три роки, одружені офіційно. З моїми батьками живемо за 20 хвилин їзди машиною. Проблема в тому, що моя дружина дуже сильно засмучується через те, що моя мама з нею не спілкується по телефону, не дзвонить першою, а на мене Михася ображається, що я нібито нічого не роблю, щоби щось виправити

Так вийшло, що я одружився з прекрасною жінкою. Мою дружину звуть Михайлина, я її дуже кохаю. Але вона не подобається моїм батьками, мама навіть не спілкується з Михасею. Дружину це так засмучує, що вона каже, що ми можемо навіть розійтися через це.

А вся справа в тому, що мені 27 років, а моїй коханій 38. Наші батьки приблизно ровесники, тільки у Михайлини немає батька, а в мене сім’я повна.

Дітей ми поки що не маємо, але плануємо, коли купимо своє житло. Ми з дружиною дуже любимо один одного, живемо на орендованій квартирі. Ми живемо разом вже три роки, одружені офіційно. З моїми батьками живемо за 20 хвилин їзди машиною.

Проблема в тому, що моя дружина дуже сильно засмучується через те, що моя мама з нею не спілкується по телефону, не дзвонить першою, а на мене Михася ображається, що я нібито нічого не роблю, щоби щось виправити.

А я ж постійно обговорюю з мамою цей момент, кажу їй, що дружина хороша, я її дуже люблю і з дружиною також довірливо розмовляю на цю тему. Мама начебто погоджується, але все одно згодом перестає дзвонити Михайлині.

Але ж мама її любить, просто вона така людина – сором’язлива, замкнена і вона довго сходиться з новими у її житті людьми. І під час зустрічей між мамою і Михайлиною цілком тепле спілкування, а ось дзвонити мама не хоче і все.

І дружина каже, що я її не люблю, що якби любив, зробив би так, щоб мама спілкувалася з нею. А я ж Михасі пояснюю, що мама її любить, просто вона замкнута людина і не любить розмовляти телефоном, хоча зі мною мати розмовляє стабільно по кілька разів на день.

А дружина мені не вірить і все одно ображається. Я ж кажу їй, що їй не з моїми батьками жити, а зі мною, адже я не звертаю уваги на те, що ми з тещою не спілкуємося, мене це мало хвилює.

А написати про все це й попросити поради мене змусила вчорашня розмова з дружиною, коли вона сказала “Я не зможу так з тобою жити, якщо твоя мати не зі мною спілкуватиметься!” Як мені вчинити у цій ситуації?

Я ж кохаю свою Михайлину і не хочу розлучення. Які у вас думки з цього приводу і поради для мене? Всім дякую, що вислухали!

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page