fbpx
гороскоп
Так зійшлися зорі, і нічого не вдієш: гороскоп на 3 липня для всіх представників зодіакального кола. Робіть так, щоб ви згодом не пошкодували, оскільки виправити нічого не вдасться

Так зійшлися зорі, і нічого не вдієш: гороскоп на 3 липня для всіх представників зодіакального кола. Робіть так, щоб ви згодом не пошкодували, оскільки виправити нічого не вдасться.

День, коли можна – і потрібно – прямо йти до поставленої мети, головне – заздалегідь прорахувати необхідні для цього кроки.

Не варто плисти за течією і сподіватися на навіяння чи раптове осяяння – так навряд чи вдасться досягти успіху. Якщо все буде враховано — і зроблено — правильно, а розрахунок виявиться вірним, вже за два-три місяці, а може й раніше, вдасться отримати бажаний результат.

Овен

Небажано ставити під сумнів прийняте раніше рішення, і тим паче з якоїсь причини відступати від нього: незабаром ви про це пошкодуєте, та виправити вже нічого не зможете.

Телець

Можна – і треба – миритися з дорогою людиною, з якою певний час тому вас розлучила сварка: сьогодні вам вдасться порозумітися і уникнути розбіжностей, які свого часу і призвели до конфлікту.

Близнята

День сприятливий для роботи над самооцінкою, яка останнім часом трохи похитнулася, а це заважає вам досягти успіхів в особистому житті, що надзвичайно вас дратує.

Рак

Якщо ви досі гніваєтеся на рідну вам людину за сказані нею з необережності слова, сьогодні зірки нададуть вам чудову можливість відпустити образу.

Лев

Не варто звинувачувати людей зі свого оточення у помилках, в яких ви винні самі: не навчившись брати на себе відповідальність за свої вчинки, ви не досягнете успіху ні в професії, ні в особистому житті.

Діва

Зірки настійно рекомендують вам уникати необдуманих вчинків: взагалі ви схильні діяти виважено і продумано, але сьогодні вас може накрити хвиля нераціональної і спонтанної поведінки.

Терези

Не поспішайте приймати важливе життєве рішення, навіть якщо вас квапитимуть люди, що оточують вас: велика ймовірність того, що вже завтра – на початку робочого тижня – ви поглянете на справу по-іншому.

Скорпіон

Успіх на професійній ниву чекає лише на тих представників вашого знаку, хто вже сьогодні знатиме, що робити завтра: найкраще скласти докладний та поетапний план, згідно з яким діяти у понеділок.

Стрілець

Не варто звинувачувати себе за бажання розслабитися та відпочити: з одного боку, всі справи не переробиш, а з іншого – вихідні створені для того, щоб відновити сили, тож не поспішайте накидатися на роботу.

Козоріг

Небажано прислухатися до порад, які даватимуть вам люди навколо: вони навряд чи зможуть правильно оцінити всі обставини ваших справ, а тому й висновки зроблять невірні.

Водолій

Розпочніть вирішення застарілих побутових проблем – сьогодні для цього у вас буде все, що необхідно – починаючи з сил та бажання і закінчуючи матеріальними засобами.

Риби

На сьогоднішній день можна – і навіть потрібно – планувати рішучу розмову з близькою людиною, яка закінчиться або пропозицією руки і серця або, навпаки, розставанням – залежно від стадії стосунків.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua