fbpx

Таке сталося, люди! І уявити не могла, а тепер не знаю, що робити. Як дочку від цього відмовити, або хоча б щоб не везла вона його сюди, свого Мухамеда! Що я родичам скажу, сусідам, коли вона його в село привезе з усіма дітьми? Вона поїхала до подруги в Єгипет з трьома дітьми, а тем ще його зустріла, теж з трьома

Ми самі з села на Сумщині. Я живу зі своїм чоловіком все життя у приватному будинку, ми виростили двох дітей, сина й дочку. Син у Києві з родино, а моя дочка жила зі своїм чоловіком у нашому ж селі в хаті, яка лишилася від моєї мами.

Ми допомогли дочці й зятю свого часу зробити там ремонт, і все  було добре. Жили, працювали, виховували онуків. У сина Тараса одна донечка Соломійка, вони частенько приїздять до нас у гості. А у дочки Каті з зятем аж троє нащадків – два хлопчики, Даня й Рома, і дівчинка Олеся.

а потім нашу родину спіткала велика біда – раптово не стало зятя, дочка залишилася з трьома дітками сама; та, слава богу, є житло, робота, ми допомогами – вона оговталася, життя продовжувалося.

Все змінилося минулого року, після повномасштабного вторгнення. ми самі з чоловіком нікуди не збиралися. хоча небезпека була зовсім поруч. А от Каті випала нагода виїхати з дітками, але не в Європу, а в Єгипет. У неї там знайома живе давно, має свій бізнес. От і запросила мою Катю з онуками, і дочка поїхала.

Я знаю, що Єгипет дуже популярна країна для відпочинку, але самі ми там ніколи не були. Дочка дзвонила, розповідала, що їм все подобається – живуть в місті біля моря, завжди тепло, єгиптяни до українців добрі та привітні.

Але, того, що сталося далі, я й уявити не могла, а тепер не знаю, що робити. Дочка зустріла там нове кохання – Мухамеда,теж, як і вона вдівця з трьома дітьми, хлопчик і дві дівчинки-близнючки. Їхня поява на світ і забрала життя їхньої мами, як Розповіла мені Катя.

Так ось. Зійшлися вони там, дочка переїхала жити в його будинок. Він не вимагає від неї змінювати віру, але вони збираються одружитися! А ще зібралися через тиждень приїхати до нас в село в гості – Мухамед буде у нас просити руки Катерини!

Як дочку від цього відмовити, або хоча б щоб не везла вона його сюди, свого Мухамеда! Що я родичам скажу, сусідам. коли вона його в село привезе з усіма дітьми? Голова йде обертом, а що робити – не уявляю. Як уявлю що вони селом гуляють всі – в голові паморочиться.

Передрук без посилання заборонено.

Фото ілюстративне, авторське.

You cannot copy content of this page