fbpx

Таки сидить в бункері. Нове відео Путіна розставило всі крапки над “і”

Таки сидить в бункері. Нове відео Путіна розставило всі крапки над “і”

Путін перебуває в бункері? У мережі знайшли докази, що “свіже” відео із главою Кремля змонтоване.

Нове відео з президентом Росії Володимиром Путіним, випущене в суботу, 5 березня, викликало деякі питання в користувачів мережі. При уповільненому перегляді можна побачити: рука глави Кремля в якийсь момент пройшла крізь мікрофон.

Це може вказувати на те, що ролик, у якому Путін нібито сидить за одним столом серед співробітниць “Аерофлоту”, насправді змонтований. Фахівці пояснили: це цілком можливо, але підсобникам окупанта в такому разі довелося б використовувати складні методи зйомки (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Так, глава РФ міг фізично й не бути присутнім на зустрічі. Його могли знімати відразу на кілька камер із декількох ракурсів прямо в бункері (ну чи будь-якому іншому приміщенні).

Щоб звести різні відео (з Путіним і з учасницями заходу) в одне, довелося б ідеально налаштувати збіг у ракурсі та крупності, зробити однаковий баланс кольорів, підібрати правильне освітлення.

Такі маніпуляції можна проводити навіть в режимі онлайн.

Однак у деталях кремлівські фахівці, судячи з усього, промахнулися. Під час розмови Путін активно жестикулював. Якщо дивитися уповільнений запис, то на кількох кадрах видно: рука президента РФ вільно проходить крізь металеву стійку мікрофона.

You cannot copy content of this page