fbpx
гороскоп
Таких зятів нікому не побажаєш! Якщо ваша донька збирається заміж за когось із представників цих 3-х знаків Зодіаку – готуйтеся бути дуже терплячими тещею чи тестем, бо будете для них пустим місцем або предметом обману

Таких зятів нікому не побажаєш! Якщо ваша донька збирається заміж за когось із представників цих 3-х знаків Зодіаку – готуйтеся бути дуже терплячими тещею чи тестем!

Астрологи озвучили свій список знаків Зодіаку, представники яких стають найгіршими зятями для батьків доньки.

Стрілець

Ці чоловіки відрізняються розумом, чітко розуміють, куди їм потрібно в житті йти. З тещею і тестем чоловік-Стрілець буде ввічливим, але в очі брехати вміє майстерно.

Водолій

Представники цих знаків відносяться до тих типів чоловіків, які завжди десь пропадатимуть, коли в них буде необхідність. У дім будуть приносити чимало проблем, які змушена буде вирішувати дружина. Навряд чи її батьки будуть в захваті від такого зятя!

Риби

Чоловік-Риба любить бути максимально непомітним. Для нього теща і тесть  – не більше, ніж просто батьки його дружини, він ніколи не буде рахуватися з думкою, порадами і бажаннями батька й матері своєї половинки.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.