fbpx
життєві історії
Там чекала мене маленька дівчинка, яка мене вважає своїм татом і дуже любить мене

З дружиною жили 7 років у щасливому шлюбі.

На вигляд зразково-показова сім’я: я успішний керівник, дружина домогосподарка, красуня – дочка, величезна дворівнева квартира в центрі міста, два шикарних автомобіля.

Мені заздрили багато, а тепер я заздрю ​​їм. Джерело

Дочка підростала, і я подумав, що непогано було б, якби у нас з’явився ще малюк.

Я завжди любив дітей і вважав, що щаслива родина – це велика сім’я. Мені здавалося, що моя дружина поділяє мою думку.

Але коли я запропонував їй це, вона сприйняла в штики: – Ні і ще раз ні! Навіть і думати забудь !!! – категорично заявила вона.

Читайте також: Астрологи назвали знаки Зодіаку, для яких шлюб – пекло

Такої відповіді я взагалі не чекав. Всі мої спроби поговорити з нею закінчувалися скандалами, конструктивного діалогу не виходило – вона завжди починала кричати і плескати дверима.

Я вирішив діяти здалеку: підкидав їй журнали з малюками, запрошував її в гості до моїх колег у кого двоє дітей і більше.

Але всі мої спроби були марні.

Зробивши все можливе і неможливе я зважився на серйозну розмову з її матір’ю. Може у неї якась травма дитинства, а я на неї так тисну?

Марія Сергіївна (так звуть маму моєї дружини) завжди зустрічала мене дуже радо.

Зателефонувавши їй і домовившись про зустріч, я не вільно посміхнувся.

Представив як вона метушиться на кухні, готуючи для мене всілякі пироги і пиріжки, голодним від неї ніколи не вдавалося піти.

Я не помилився, приїхавши до неї, я побачив, що стіл ломиться від випічки, а вона щаслива і задоволена моїм візитом весело цікавилася у мене: – А Олечка з Настусею чому не приїхали? Я так за вами всіма скучила!!!

– Про вашу дочку я і хотів поговорити – сумно відповів я і розповів про свою проблему.

Вислухавши мене уважно, Марія Сергіївна сиділа хвилин 20 мовчки. По ній було видно, що вона знає щось таке, чого тільки я один не знаю.

– Влад, це не моя справа. Це таємниця Ольги. Але я не можу більше приховувати – нарешті відповіла вона.

– Справа в тому. мені так складно говорити про це. Але думаю так чесніше буде – ти не можеш мати дітей. Твоя мама ще до вашого весілля попередила нас.

Настя не твоя дочка. Оля не винна, вона хотіла як краще, вона і тебе не хотіла втрачати і радість материнства хотіла відчути. Прости її.

Я мовчки встав і пішов.

Приїхавши додому, я довго не наважувався зайти в квартиру.

Там чекала мене маленька дівчинка, яка мене вважає своїм татом і дуже любить мене.

Я не сказав дружині, що все знаю. Для мене моє справжнє, яке у мене є набагато важливіше минулого, нехай там був і обман.

facebook