fbpx
життєві історії
Таня почала помічати, що її Микола останнім часом сильно змінився, він перестав звертати увагу на неї, йому було все одно, як вона одягнена і тільки одного разу він їй сказав: «Ти, начебто, молода жінка, а одягаєшся, як стара». Таня заплакала, але промовчала – вона ніколи не говорила чоловікові правду, а даремно

Таня навчалася в школі з Миколкою в одному класі, вона була закохана в нього. А він був перший хуліган на районі, дівчат міняв, як рукавички, але теж був таємно закоханий в Таню. За матеріалами

Коли вона взимку поверталася ввечері зі школи, він тихенько, щоб ніхто не помічав, проводжав її додому, щоб його Таню ніхто не образив.

У 10-му класі він почав її проводжати додому зі школи, а потім вранці зустрічати біля під’їзду і разом йти в школу.

Батьки Тані були проти їх зустрічей, адже у Миколи була дуже погана репутація, але Таня любила, і її любили, і вона не звертала увагу на напaдки батьків.

Після школи Таня поїхала в інше місто вступила до університету, в цьому місті жили бабуся і дідусь дівчини, а Микола поїхав за нею і поступив в тому ж місті вчитися на механіка в училище, йому дуже подобалися механізми.

Потім вони орендували квартиру і стали жити разом, а після закінчення Танею університету одружилися.

Як тільки Микола закінчив училище, то почав працювати на СТО, він дуже був хорошим автомеханіком і до нього почали приїжджати з інших міст, щоб він подивився і відремонтував їх машини.

Батьки Тані, не спілкувалися з дочкою, вони не хотіли, щоб їхня єдина дитина, їхня дочка, їх, принцеса виходила заміж за таку людину, як Микола.

Таня з Миколою хотіли дитину, але виявилося, що Таня не могла мати дітей. Але вони не здавалися, вони їздили туди, куди їм говорили, і… Таня завагітніла.

Коли Таня наpoдила сина, то Микола був на сьомому небі від щастя, у нього є син, а це велике щастя.

Таня наполягла, щоб Микола вступив до університету, він вступив на заочне відділення, і Таня влаштувала його на роботу в престижну фірму.

Микола завжди виглядав відмінно, вона могла собі не купити річ, але завжди купувала все найкраще чоловікові.

Вони взяли і виплатили раніше терміну квартиру, вона була двокімнатна, але це була їхня квартира.

Тані дідусь і бабуся, бачачи, як змінився їх зять, почали потроху допомагати своїй внучці. Вони часто забирали правнука до себе, даючи молодим побути разом.

Але Таня почала помічати, що її Микола останнім часом сильно змінився, він перестав звертати увагу на свою Танюшку, йому було все одно, як вона одягнена і тільки одного разу він їй сказав:

«Ти, начебто, молода жінка, а одягаєшся, як стара».

Таня заплакала, але промовчала – вона ніколи не говорила чоловікові про те, що вона сама собі підклеює чоботи, перешиває сукні та спідниці, які вона носила ще в інституті, тому що не вистачало грошей, адже вона намагалася все краще купувати чоловікові і синові.

Одного разу Таня прийшла з роботи, а на столі була записка:

«Я не можу більше з тобою жити. Я йду, квартиру залишаю тобі і синові, мене не шукай і не дзвони ».

Таня сіла і заплакала, їй було прикро, що її чоловік так повівся з нею.

Виплакавши останні сльози, вона відкрила свою заначку – ці гроші вона відкладала чоловікові на подарунок, а тепер дарувати не кому було, і пішла в магазин.

Вона купила собі гарну сукню, нові босоніжки, зробила собі гарну стрижку, і змінилася до невпізнання.

Коли вона прийшла до дідуся з бабусею, то навіть вони не відразу впізнали свою внучку. Син, коли побачив маму, теж її не впізнав, але Таня його обняла, поцілувала, і син тоді сказав:

«Мамо, ти прямо, як супермодель, ти у мене така гарна!».

Таня почала стежити за собою і дала сама собі слово, що в першу чергу вона буде дивитися за сином і за собою, а потім вже за чоловіком.

Вона розлучилася з Миколою, на роботі пішла на підвищення – вона була вже не простий викладач англійської мови, а була завучем, і звичайно зарплата стала вище.

Таня сама собі пообіцяла, що більше жоден чоловік не зробить їй бoляче, вона більше нікого не пустить в своє життя.

Одного разу, виходячи зі школи, Таня побачила свого колишнього чоловіка з його дружиною – бачте, у тата прокинулися почуття до сина. Але син не захотів з ним спілкуватися і попросив:

«Слухай тату, ти більше ніколи до мене не приїжджай! Ти нас з мамою зрaдив, а зрaда не прощається.

Відтепер у мене немає батька, і коли я підросту, то зміню в своєму свідоцтві про наpoдження в графі «батько», я поставлю прочерк.

Іди і більше ніколи до нас не приходь, прощай ».

Читайте також:– СИНОВІ CТО РАЗІВ ГОВОРИЛА, ПОПЕРЕДЖАЛА, НАГАДУВАЛА. ВІН ВСЕ НА МЕНЕ РУКОЮ МАХАВ – МАМА, Я ВСЕ ЗНАЮ. НУ ОСЬ, ДОСТРИБАЛИСЯ ТЕПЕР! ВІКУСЯ ТО – ВAГIТНА! СТАНУ ТЕПЕР БАБУСЕЮ В НЕПОВНІ СОРОК РОКІВ! ТА ЩО Я, ЇМ ТО ВСЬОГО ПО 16

Таня стояла на порозі школи і чула всю розмову, а син підбіг до неї, взяв сумку і вони пішли додому.

Чоловік більше не приїжджав до сина, а Таня зустріла хорошу людину, він дуже порозумівся з її сином, вони великі друзі, разом їздять на риболовлю, разом ходять на самбо, а Таня збирається за нього заміж.

Колишній чоловік зустрів її біля під’їзду і давай просити вибачення, але вона не змогла пробачити зради, та й зрозуміла, що більше його не любить.

У Тані в родині все добре – вони живуть один для одного, а не так, як жила вона раніше. Адже вона жила тільки для чоловіка, забуваючи про себе.

А цього, дорогі жінки, робити ніколи не можна, не можна забувати, що це чоловіки повинні про нас піклуватися, а не ми про них.

А найпрекрасніший варіант – коли двоє люблячих людей піклуються одне про одного. І тоді в тій родині буде все добре.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел

facebook