fbpx
життєві історії
Тарас завжди був єдиною дитиною в сім’ї. Батьки просто обожнювали свого маленького сина, але хлопець навіть уявити не міг, яка правда ховається за їх привітними посмішками. Одна маленька випадковість допомогла Тарасу дізнатися, що його батьки йому не рідні

Людина з самого народження живе в тому світі, який для неї створила любляча сім’я і обставини життя. Але навколо існує багато таємниць, які можуть з легкістю зруйнувати всі наші переконання. У такі моменти нам здається, що звичний світ давно зруйнований і ніщо вже не повернеться на свої місця.

Особливо болісним таке відкриття стає в разі, коли розумієш що від тебе щось приховували власні батьки. Але це не завжди зроблене зашкодити нам, іноді такі викриття стають першою сходинкою нового важливого шляху.

Тарас завжди був єдиною дитиною в сім’ї. Батьки просто обожнювали свого маленького сина, але хлопець навіть уявити не міг, яка правда ховається за їх привітними посмішками. Одна маленька випадковість допомогла Тарасу дізнатися, що його батьки йому не рідні.

Така звістка практично зруйнувала для 14-річного хлопця все його уявлення про світ, в якому він жив і вірив. Хлопцеві дуже хотілося дізнатися, як він потрапив в цю сім’ю, а тому він не втомлювався дошкуляти прийомних батьків справжніми допитами.

Вони довго відмовлялися розповідати йому деталі, стверджуючи, що зараз це не має ніякого значення. Подружжя часто повторювало, що зараз важливіше сім’я, яка любить його, незважаючи ні на що.

Але хлопця така відповідь не задовольняла і він продовжував знову і знову повертатися до цього питання. Проте його старання були виправдані, і одного разу батьки розповіли йому всю історію.

Так Тарас дізнався, що в прийомну сім’ю він потрапив одразу через кілька місяців після народження. А все тому, що рідна мати залишила його під дверима лікарні, в якій він з’явився на світ.

Таке викриття сильно вразило хлопця. Тоді Тараса переповнювали почуття, що власна мати зрадила його. Він не знав, чи захоче коли-небудь зустрітися з цією людиною, а тому вирішив прийняти правду і змиритися з нею.

Але час, як відомо, здатний залікувати навіть найглибші рани. До 30 років гнів і образа на рідну матір трохи притихли і він вирішив таки познайомитися з цією жінкою. Ось тільки не мав ні найменшого уявлення хто вона така і де її шукати.

За допомогою Тарас звернувся до фахівців популярної телепередачі на той час. Він неодноразово чув, як там люди знаходили давно втрачених родичів, а тому і вирішив перевірити своє везіння. Чоловік оформив заявку і з надією чекав подальшого розвитку подій. За кілька днів, він отримав підтвердження, що його випадок також візьмуть до уваги.

Першою і головною умовою для нього було здати матеріал для проходження тесту ДНК. Відібрані зразки порівняли з тими, що вже були в їх базі. Після майже годинного сканування програма показала, що є збіг.

Тепер, коли всі знали кого вони шукають, це значно спростило їх подальші дії. Представники телеканалу і конкретної програми змогли відправити жінці лист, в якому розповіли всю ситуацію і запросили на зустріч зі своїм сином. На щастя, вона погодилася прийти.

Перед довгоочікуваною зустріччю вони обидва сильно нервували. Жінка вирішила не випробовувати долю вдруге, а тому послала синові доленосний лист.

Тут вона написала йому, що змусило її піти на цей фатальний крок. За її словами, ця вагітність стала для неї справжнім сюрпризом. Тоді вона була ще підлітком і дуже боялася, що її сім’я і друзі будуть засуджувати цей вчинок.

Тоді їй здавалося, що відмовитися від новонародженої дитини було єдиним правильним рішенням. Після цього кожен наступний день вона картала себе за цей вчинок. Жінка завжди пам’ятала і любила свого сина і сподівалася, що він колись зможе її пробачити.

Кожне слово цього довгого листа було просякнуте неймовірним болем і любов’ю. Від прочитаного нікому ще не вдавалося стримати сльози.

Тарас дійсно пробачив матері її помилку і прийшов на зустріч. В той день відбулася їхня перша зустріч після 30 довгих років розлуки. Вона тривала понад три години. Весь цей час вони розмовляли і відкривали для себе один одного. Їм вдалося знайти багато спільного і зрозуміти для себе, що це точно не остання зустріч.

Миру та добра вам, дорогі читачі!

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – moscow-oblast

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

facebook