fbpx
життєві історії
Тато того дня був на мене сильно розлючений. – Оксано, підійди-но до дзеркала, і уважно розглянь в ньому себе! А тепер подивись на маму. Ти ніколи не будеш такою тендітною і красивою, як вона. А чоловікам до вподоби тільки красуні. Заміж тебе ніхто не візьме, тому ти повинна хоча б вчитися гарно, щоб забезпечити собі гідне життя. – Перед ним я не зронила жодної сльози, і лише коли замкнулася у своїй кімнаті, дала волю почуттям

Тато того дня був на мене сильно розлючений. – Оксано, підійди-но до дзеркала, і уважно розглянь в ньому себе! А тепер подивись на маму. Ти ніколи не будеш такою тендітною і красивою, як вона. А чоловікам до вподоби тільки красуні. Заміж тебе ніхто не візьме, тому ти повинна хоча б вчитися гарно, щоб забезпечити собі гідне життя. – Перед ним я не зронила жодної сльози, і лише коли замкнулася у своїй кімнаті, дала волю почуттям.

Багато хто вважає, що тільки в неповних сім’ях дітям важко живеться. А я вам докажу зворотне…

Я не можу сказати нічого поганого про відносини батька з матір’ю, вони були ідеальні. Мама моя була найкрасивішою жінкою планети, неймовірно жіночна, тендітна, ніжна, а батько був її принцом і героєм. Він завжди нею захоплювався, обожнював, робив все для того, щоб вона посміхалася і щоб відчувала себе щасливою.

Я була маленькою дівчинкою, дивилася на тата з мамою і захоплювалася ними. Сподівалася, що коли виросту, то і у мене будуть такі ж ідеальні відносини. Та тільки якщо маму батько обожнював і постійно повторював їй про те, яка вона красива, а для жінки це важливо, варто зауважити, то я цього ніколи не чула.

Постійно батько твердив мені, що найголовніше – це навчання, а вже тим більше, це стосується мене. І спочатку я не розуміла, в чому справа, до одного випадку. Якось я принесла зі школи незадовільні оцінки. Тато був дуже злий, покликав мене до дзеркала і сказав такі слова.

– Оксано, ти на себе в дзеркало дивилася? Ти розумієш, що в житті везе або красивим жінкам, або розумним? Подивися на себе, в тебе краси немає – твоє пузо, жирні ноги і пухке обличчя. Чоловіки таких не люблять. Ти не схожа на метелика, а на гусеницю. Подивися на свою маму – он де справжня грація і краса, але не в тобі. Тому я просив тебе вчиться. Хоча б навчання тебе врятувало, щоб жити нормально. Але ти навіть цього не змогла зробити.

– Він дивився на мене настільки озлоблено, в той же час з неймовірною злістю. Так, я не була худенькою, у мене була зайва вага. Але хіба можна було дитині таке говорити? Мені так хотілося заплакати перед ним, але я розуміла, що так покажу свою слабкість. Я просто промовчала, пішла до себе в кімнату. Вночі плакала в подушку і прийняла рішення, що будь-якими силами я скину вагу.

Я виросла, у мене немає зайвої ваги, ідеальна фігура, зуби, обличчя, волосся. Все ідеальне. У мене свій бізнес, повно грошей і є все для комфортного життя. Батько намагається мене боготворити, але для мене він ніхто. Він більше не є авторитетом.

А що, якби я була з тих дітей, які не можуть знайти внутрішньої сили і побороти все це? Що, якби я почала заїдати все або ж зв’язалася з поганою компанію? Він майже знищив у мені жінку і тільки моя внутрішня сила допомогла мені її врятувати.

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!