fbpx

Тато, який покинув мене, мою молодшу сестру і маму двадцять років тому, перед Різдвом постав на моєму порозі. Я навіть не встиг нічого сказати йому у відповідь на “вибачення і другий шанс”, як він вже сидів на моєму дивані з пультом в руках. Виявляється, він не має де жити, роботу він втратив, але і це не найгірше. Мама про мій вчинок навіть не здогадується

Мені дуже важко через батька, який покинув нас двадцять років тому. Він ніколи не цікавився, як ми обходилися без нього. Тепер він раптом з’явився в моєму житті, сказавши, що йому ніде жити.

Мій батько Станіслав ніколи не був прикладом зразкової людини. Коли мені було десять років, він покинув мене, мою маму та мою молодшу сестру.

– Я поруч з вами задихаюся! Мені потрібна воля, і я йду від вас!, — сказав він всім нам для пояснення. Будучи маленьким хлопчиком, я поняття не мав, що він мав на увазі.

Нашій мамі доводилося багато працювати, щоб поставити на ноги нас із сестрою. Мені самому довелося починати працювати з п’ятнадцяти років, щоб якось зводити кінці з кінцями. Батько жодного разу не прийшов до нас. Ми для нього більше не існували. Я був ще більше здивований, коли одного дня ми зустрілися.

– Дай мені один єдиний шанс, і я надолужу весь згаяний час, коли мене поруч з тобою не було! Ти пробачиш мене?, – сказав мені сивий чоловік.

У мене м’яке серце, тому я сказав так. Відтоді ми почали зустрічатися досить регулярно. Я думав, що він справді змінився. Здавалося, він мав, яку не яку, але роботу і нарешті знав, чого хоче в житті.

Я зробив помилку. Він зовсім не змінився. Він такий же самозакоханий чоловік, яким був двадцять років тому. Він з’явився в моїх дверях якраз перед Різдвом.

– Вибач, що потурбував тебе, але мені ніде жити, — сказав він мені і відразу кинувся всередину. Я не встиг зрозуміти його поведінку, а він уже сидів на моєму дивані і тримав в руках пульт від телевізора.

Я не зміг перед таким великим святом виставити його на вулицю. Більш того, згодом він заговорив, що його звільнили з роботи.

– Не хвилюйся, я швидко знайду іншу. На охорону зараз потрібно людей!, — сказав він перемикаючи телевізор.

Відтоді він спить на моєму дивані, і, чесно кажучи, не схоже, що він взагалі хоче переїжджати. Він не шукає роботу, він просто живе, дивиться в телевізор і їсть з мого холодильника. Я не знаю, що мені робити.

Це, можливо, навіть гірше того, що я пам’ятаю з дитинства. Але тепер я його ще й повинен годувати.

Найгірше у всій ситуації те, що я не маю сили волі викинути його на вулицю. Я не хочу, щоб він жив як бомж. Мені ясно, що йому нікуди подітися. Але його поведінка зводить мене з розуму. Я хотів би вирішити всю ситуацію якнайшвидше. Але я не знаю, як це зробити.

До того ж я навіть мамі і сестрі не сказав, що приютив тата в своїй квартирі. Вона б точного цього мені не пробачила.

Я не знаю що робити  в цій ситуації…

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page