fbpx
життєві історії
– Таточку, нам з мамою було дуже cтpaшнo

Ілля одружився з любові. Алла для нього була найкращою дівчиною на світі. Познайомилися в технікумі.

Почали зустрічатися. Як тільки обидва встали на ноги, одружилися. У них нapoдилися дівчатка. Чоловік працював, дружина займалася дітьми.

Через деякий час Алла заявила, що дуже втомилася від побуту і хоче сходити з подругами в кафе, щоб трохи розвіятися і відпочити. Ілля був зовсім не проти.

Він розумів дружину, тому в вихідний вечір відпустив Аллу з дому, а сам зайнявся дівчатами. Нагодував вечерею і поклав спати. Включив телевізор і став чекати дружину.

Вона повернулася о другій годині ночі в сильно напідпитку. Він допоміг їй роздягнутися і лягти на ліжко.

Ранок Алли почалося з сильного похмілля. Вона просила вибачення і обіцяла, що такого більше не повториться. Ілля її заспокоював і говорив, що це все від одноманітності її життя. Дорвалася до веселощів. І ось результат.

До вечора вона вже відчувала себе набагато краще. На наступний день сама приготувала сніданок і проводила чоловіка на роботу.

Знову влилася в потік сімейного життя. В черговий вихідний знову зателефонувала подруга і запросила на вечірку. Ілля відреагував спокійно.

Читайте також: Ось для чого уві сні до нас приходять пoмepлi родичі!

– Якщо тобі хочеться, то йди, – відповів він. – Я побуду з дітьми. Ми знайдемо, чим зайнятися.

І Алла відправилася знову на розваги. З того часу вона постійно кудись йшла. Спочатку раз в тиждень, потім навіть в простій день її тягнуло з квартири. Далі подруги стали заходити до неї зі спиртним, коли чоловік йшов на роботу.

Легка безтурботне життя стала поступово засмоктувати. Одного разу Ілля повернувся додому і побачив, що п’яна дружина спокійно спить, а голодні дочки сидять на кухні і плачуть.

– Ми ніяк не можемо її розбудити, – схлипуючи, говорила старша дочка.

– Таточку, нам з мамою було дуже страшно, – вторив їй сестра.

Він приготував вечерю. Дівчатка поїли і задоволені пішли до себе в кімнату. До цього моменту Алла опритомніла. Він спробував з нею серйозно поговорити. Вона тільки відмахнулася.

Їй було зовсім байдуже, що він говорить. На наступний день Ілля відвіз дітей до своїх батьків. У нього з’явилася недовіра до Алли.

Увечері вона зустріла сім’ю в нормальному стані. Приготувала перше і друге блюда. Чоловік навіть порадів. Вирішив, що дружина все усвідомила і виправилася. Але в вихідний вона знову стала проситися з дому.

Подруги звали за собою. Він намагався її відрадити. Однак Алла залилася сльозами. Почала голосити, що він зовсім її не розуміє. Чоловік здався і знову її відпустив.

На годиннику пробило північ. Потім першій годині ночі. Два. Три. Однак Алла не поверталася. Сон зморив Іллю. Він втомився чекати дружину.

Вирішив, що вона могла залишитися ночувати у подруги. Телефон був вимкнений. Прокинувшись вранці, знову набрав її номер. Вона як і раніше була недоступна.

Від хвилювання він почав обдзвонювати подруг дружини. Одна з них повідомила, що бачила, як Алла сідала в машину до якогось незнайомого чоловіка.

Навіть до вечора дружина не з’явилася. Перед роботою Ілля завіз дітей до бабусі. Весь день він продовжував всіх обдзвонювати і шукати жінку. Але не домігся ніякого результату.

Через три дні подав заяву в поліцію про зникнення дружини. Через кілька днів її виявили в іншому місті.

Алла заявила, що не збирається повертатися до чоловіка. Вона подає на розлучення і починає нове життя з іншим чоловіком.

Ілля дізнався, що дружина втекла з сім’ї, залишивши його одного з двома дітьми. І змінити він уже нічого не може. Залишається змиритися зі своєю долею і думати, як жити далі.

facebook