fbpx
життєві історії
«Тату, мені йти до мами?» «Так, синку, тут буде жити моя нова дружина»

Я не дивлюся телевізор. Але іноді якісь уривки передач до мене доносяться.

Випадково почута фраза змусила мене замислитися. Чомусь серед моїх знайомих і знайомих знайомих раз у раз відбуваються подібні історії. Ось одна з типових.

Жила-була сім’я – чоловік, дружина і син. Власного житла у них не було, а у матері чоловіка трикімнатна квартира – там і жили. Відносини між подружжям поступово напружувалися, але була якась стабільність.

Як виявилося, уявна. Тому що, коли син досягнув підліткового віку (ні до ні після), батько раптово оголосив, що йде до нової подруги.

Розрив був надзвичайно болючий. Відкинута дружина, прихопивши сина, повернулася до своєї матері. Чоловік завів нову сім’ю. Свекруха залишилася одна.

Я дуже прошу не обговорювати, хто з них правий, хто винен, в коментарях. Ви не знаєте цю сім’ю, а я не хочу розповідати про їхні стосунки в даній статті. Я лише закликаю уявити, що відчував дитина в той момент, коли батько сказав, що:

-більше не любить маму;

-вони не заселяться разом;

-їм доведеться переїхати в будинок до іншої бабусі (до якої до того моменту вони лише ходили в гості).

Читайте також: Чоловік на роботу ходить без обручки. Навіть не соромлячись, залишає її в будинку

Минуло років шість або близько того. Ця сім’я цілком благополучна у фінансовому відношенні. У них у всіх є дах над головою. Хлопчик навчається у престижній школі, їздить відпочивати за два рази в рік, ні в чому не має потреби. У мами теж нові відносини.

Тато – НЕ мерзотник. Він приділяє час синові, намагається зробити так, щоб вона спілкувалася зі зведеними сестрами, але це, як ви, напевно, здогадуєтеся, не дуже виходить.

Адже, як би дорослі не намагалися налагодити всю цю складну життя, в які б гри вони не грали, суть події можна висловити в декількох словах. Його вигнали.

З життя тата, з теплого будинку, де пройшло його раннє дитинство, де і до цього дня бабуся стирає пил з машинок. Як ви будете почуватися, та ще в перехідному віці?

Коли дорослі грають в любов і в сім’ю, страждають діти. Нікуди не піти від цього.

Відносини з сином не склалися. У якийсь момент вони перестали спілкуватися, згодом так і не помирилися.