fbpx

Таємниця майбутнього розкрита: любовний гороскоп на тиждень 20-26.02.2023 для всіх знаків Зодіаку. На Раків чекає важкий тиждень, а Діву, навпаки – наповнений коханням!

Таємниця майбутнього розкрита: любовний гороскоп на тиждень 20-26.02.2023 для всіх знаків Зодіаку. На Раків чекає важкий тиждень, а Діву, навпаки – наповнений коханням!

Спеціально для вас зірки розкрили таємницю майбутнього. Читайте тижневий любовний гороскоп і дізнайтеся, що вас чекає.

Любовний гороскоп на тиждень відповість на запитання та сумніви щодо сфери почуттів.

Любовний гороскоп на тиждень для Овна (21 березня – 19 квітня)

Овен буде відчувати неповагу у стосунках. У нього постійно таке відчуття, що тільки він щось віддає від себе, а інша сторона просто вертить носом. Подумайте, що це може бути. Можливо, ви намагаєтеся зробити когось щасливим силою.

Любовний гороскоп на тиждень для Тельців (20.04 – 20.05)

Телець буде ходити в жайворонках, і все завдяки Дню Святого Валентина, який підняв температуру у ваших стосунках. Використовуйте цей час з користю, адже скоро у вас буде більше часу для роботи. Якщо ви шукаєте кохання, воно незабаром постукає у ваше серце.

Любовний гороскоп на тиждень для Близнюків (21 травня – 20 червня)

Близнюки випадково зустрічають свою колишню кохану. Ви відчували приступ ревнощів? Це гарний час, щоб нарешті помиритися з минулим. Старе почуття блокує ваш потенціал.

Любовний гороскоп на тиждень для Раків (21 червня-22 липня)

Раків чекає важкий тиждень. У ваших стосунках виникне досить велика проблема, яку кожен з вас буде сприймати по-різному. Ваш партнер може бути невблаганним. Заздалегідь підготуйте хороші аргументи, тому що суперечка витає в повітрі.

Любовний гороскоп на тиждень для Лева (23 липня – 22 серпня)

Лев вирішить кардинально змінити своє життя і позбутися негативу. І все це для коханої людини. На жаль, якщо Лев не впевнений у цьому на 100%, добрих намірів буде недостатньо.

Любовний гороскоп на тиждень для Діви (23.08-22.09)

Діва буде щаслива і наповнена коханням. Цього тижня ваш партнер зробить усе, щоб догодити вам. Він нарешті зрозумів, скільки він вам винен.

Любовний гороскоп на тиждень для Терезів (23.09 – 22.10)

Терези несподівано зустрінуть свою стару велику любов, і її серце на мить заб’ється частіше. Якщо ви перебуваєте в щасливих стосунках, добре подумайте, чи варто двічі входити в одну річку.

Любовний гороскоп на тиждень для Скорпіона (23.10 – 21.11)

Скорпіон почуватиметься самотнім. Ваш партнер приділятиме роботі більше уваги, ніж ви. На щастя, до кінця тижня ви можете розраховувати на спільний вечір або романтичну вечерю в ресторані.

Любовний гороскоп на тиждень для Стрільців (22.11 – 21.12)

Стрільці пошкодують себе, що їм не пощастило в коханні. Як вказують зірки, чарівний принц вашої мрії незабаром з’явиться на вашій орбіті. Замість того щоб зриватися, використовуйте цей час для власних потреб.

Любовний гороскоп на тиждень для Козерога (22.12 – 19.01)

Козерога чекає приємний сюрприз, причому в найменш очікуваний момент. З вами зв’яжеться давно невідома людина, яка повернулася здалеку. Якщо ви шукаєте кохання, ця зустріч стане початком успішних і зрілих стосунків.

Любовний гороскоп на тиждень для Водоліїв (20 січня – 18 лютого)

Водолії повинні забути про любовне божевілля. Цього тижня ви проявите надзвичайну турботу про кохану людину, а до того ж весь будинок буде на вашій голові. Ваш коханий не тільки оцінить це, але й винагородить.

Любовний гороскоп на тиждень для Риб (19/02 – 20/03)

На Риб чекають вихідні, сповнені емоцій. Якщо ви думаєте, що зможете безтурботно провести вихідні з коханим, то розчаруєтеся. Ваш партнер віддасть перевагу провести цей час з колегами, а до вас він буде ставитися як до прислуги.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page