fbpx
Суспільство
Телефон і міжрайонні війни: побита натовпом школярка розповіла про підліткову агресію

У Чернігові натовп підлітків відлупцював двох дівчат і відзняв агресію на мобільні телефони. Одній із жертв 14 років, вона тепер у лікарні зі струсом мозку.

“Я не пам’ятаю вже, я навіть болю не відчувала – у мене такий шок був. Я стою одна, проти мене натовп – чоловік 60. Що мені робити, я взагалі не знаю – я сама! Захищатися не можу, нічого зробити не можу, стільки народу було”, – каже потерпіла Поліна Малоштан.

За її словами, конфлікт спровокувало те, що вона заступилася за подругу, яка не віддала свій мобільний незнайомим підліткам. Хоча, припускає, телефон був лише приводом. “Розумієте, є різні райони. В кожному є такі підлітки, які постійно когось б’ють”, – розповіла дівчина.

Хто не бив – знімав на мобільні телефони. Одній із жертв – 14 років, вона заразу лікарні зі струсом мозку. Усе відбувалося близько сьомої години вечора, просто в дворі між висотками. Місиво бачили і дорослі, але не втручалися. Урятувала дівчат пенсіонерка, яка живе поблизу, розігнала натовп і викликала поліцію.

Її мама досі не може оговтатися від пережитого та вважає, що таке неподобство необхідно зупинити. “Скільки дорослих людей – і ніхто не міг підійти”, – обурюється вона. Зупинила бійку пенсіонерка із сусіднього будинку, яка випадково дізналася, що за гаражами б’ють дитину.

“Як була вдома, так і вискочила. З криками: розбігайтеся, я викликала міліцію, накричала на них. Потім іще одна жінка підійшла. Всі проходили повз! Я не знаю, чому така байдужість”, – зізнається мешканка Чернігова.

Читайте також: ТРИРІЧНА ДІВЧИНКА РОЗПОВІЛА МАМІ ПРО ЗНУЩАННЯ В ДИТСАДКУ: ПОВІДОМИЛИ ДЕТАЛІ

Підлітки на місці, де били дівчат, про ту подію розповідають, як про рутинну. Кажуть, подібне тут відбувається регулярно, але на камеру говорити не хочуть – мовляв, стануть наступною жертвою. У поліції тим часом порушили кримінальне провадження за фактом нанесення умисних легких тілесних ушкоджень. Але відповідальність за дії дітей мають нести батьки, адже головні учасниці бійцівського клубу — неповнолітні.

Джерело.

facebook