fbpx
Шоу-бізнес
Телеведучу Катерину Варнаву взяла в заручниці шанувальниця

Ні про що не підозрюючи, Катерина прийшла на косметичні процедури, а потрапила в руки загіпнотизованої Ірини Хоменко.

Телеведуча Катерина Варнава стала частиною розіграшу, підготовленого командою проекту “Зірки під гіпнозом” на Новому каналі.

Ні про що не підозрюючи, Катя прийшла на косметичні процедури, а потрапила в руки загіпнотизованої Ірини Хоменко, актриси студії “Мамахохотала”. Володимир Єфімов вселив їй, що вона – працівник сфери послуг, яка обожнює Варнаву і мріє про роботу на телебаченні.

Катя – її шанс стати відомою, і Іра не могла цим не скористатися. Замість того, щоб виконувати свою роботу, вона почала робити селфі із зіркою. Ведуча була вражена таким нахабством, і в якийсь момент просто встала і зібралася йти. Однак Ірині такий результат бесіди не сподобався, тому вона закрила двері і взяла Катю в заручниці.

Однак через деякий час настав час розплати, і об’єктом експерименту вже безпосередньо в студії стала і сама Іра. Щоб продемонструвати всім силу навіювання, Володимир Єфімов задумав занурити актрису у ванну з льодом! При цьому переконавши, що вода в ній, насправді, гаряча, а сама Іра знаходиться в спа-салоні.

Читайте також: ЗАЛДОСТАНОВ ВІДМОВИВСЯ “ЗА ПОРАДОЮ” КРЕМЛЯ ВИБАЧИТИСЯ ПЕРЕД РАЙКІНИМ

Джерело.

Related Post

facebook