fbpx
гороскоп
“Темні дні, та підрізані крила! Готуйтеся!”: останній тиждень жовтня принесе цим знакам Зодіаку одні неприємності. Це бурі життя, і ніхто від них не втече!

“Темні дні, та підрізані крила! Готуйтеся!”: останній тиждень жовтня принесе цим знакам Зодіаку одні неприємності. Це бурі життя, і ніхто від них не втече!

Початок сезону Скорпіона 24 жовтня, молодий місяць у Скорпіоні в поєднанні з частковим сонячним затемненням 25 жовтня… Цей останній тиждень жовтня приносить дуже специфічний настрій, і багатьом із вас буде важко впоратися з наслідками, які виникнуть у результаті. Енергія цього знака Води обіцяє бути досить важкою для деяких знаків зодіаку, яким, на жаль, доведеться зіткнутися з проблемами та перешкодами, які, серед іншого, підріжуть їм крила. Готуйся!

У той час як деякі знаки зодіаку зможуть сповна скористатися цим останнім тижнем жовтня, інші переживуть темні дні та відчують холод зими прямо зараз.

Життя складається зі злетів і падінь і важких часів, під час яких кожен повинен прийняти це і довести себе, щоб мати можливість успішно їх подолати. Це бурі життя, і ніхто від них не втече. Крім того, це стосується цього місяця жовтня, який закінчується в знаку Скорпіона, найзагадковішому знаку зодіакального колеса.

Оскільки Сонце домінує в Скорпіоні з 24 жовтня, деякі з вас будуть мати “обидві ноги в одному взутті”. Давайте перевіримо, чи ви один із них.

Овен

Скорпіон має намір кинути вам виклик протягом останнього тижня жовтня, Овен. Ваша безпосередність може лягти важким тягарем на ваше серце. Це також те, що вам доведеться подолати, тому що цього разу ви повинні дотримуватися планів. З усіма обов’язками, які лягають на вас на роботі, вам доведеться знайти час, щоб подумати про свої цілі, і усвідомлюючи всі жeртви, на які вам доведеться піти, щоб їх досягти, ви в кінцевому підсумку відступите, тому що ця ситуація призведе до незручної ситуації.

Тим не менш, ви нарешті зможете трохи видихнути з 30 жовтня, з початком ретроградного Марса, ваша правляча планета. Під час цієї події у вас буде запас енергії. Тож наберіться терпіння, якщо ви шукаєте дії, ви її отримаєте, просто зачекайте! Як марнотратник, ви опинитеся на вершині подіуму. Навіть якщо гроші обпалюють вам пальці, і ви часто піддаєтеся своїм примхам, не прислухайтеся до себе в цей період і не забудьте затягнути пояс.

Водолій

Остерігайтеся конфлікту інтересів з одним із ваших колег, який має намір зробити все, щоб вставити вам палицю в колеса. Не намагайтеся знайти рішення, інакше ви можете побачити речі неправильно. Покличте когось надійного, хто зможе вирішити суперечку.

На щастя, з Ураном, вашою правлячою планетою, ретроградним у Тельці до 22 січня, вам відкриється чудова професійна можливість і переверне ситуацію на вашу користь. Однак не намагайтеся постояти за себе, якщо вам потрібна допомога, майте сміливість попросити допомоги. В любові, як і в роботі, у вашій парі відбудеться турбулентність, і вийти з неї можна лише одним шляхом: піти на компроміси.

Риби

Шановні жителі стихії Води, якщо ви думали, що ваші образи зникнуть із закінченням ретроградного руху Сатурна, знайте, що це далеко не кінець. Останній тиждень жовтня буде досить напруженим, оскільки ваші слова будуть схильні до непорозумінь, особливо щодо вашого партнера та деяких ваших колег.

Єдиним рішенням, щоб запобігти неправильному тлумаченню ваших дій і слів, було б пояснити та виправдатися перед зацікавленими людьми. Ваш моральний стан, який коливається, цілком може вийти на поверхню в цей період. Будьте готові до припливу грошей, але майте на увазі, що не варто витрачати все до нуля. Пам’ятайте, що хорошу частину потрібно тримати осторонь, тому що рано чи пізно вона вам знадобиться.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page