fbpx

Темні риси за гороскопом: Телець закидає роботу іншим, Близнюки пліткують

Темні риси за гороскопом: Телець закидає роботу іншим, Близнюки пліткують

У кожного з нас є свої хороші і погані якості. Одні риси характеру є результатом генів або виховання, інші — сонячним знаком, у якому ми народилися. Давайте сьогодні відкинемо світлі сторони і подивимося на темні. Найчастіше ми намагаємося приховати їх від світу, часто соромимося їх і вдаємо, що їх насправді немає. Не дивно, нема чим хвалитися. Але час від часу вони все ж спливають.

Овен

Народжені під цим вогняним знаком зодіаку управляються планетою Марс. Саме це впливає на те, що Овни іноді бувають занадто темпераментними, крикливими і, певною мірою, досить “пухнастими”. Егоїзм і бажання добитися свого іноді можуть призвести до неприємностей. Кидаються у все без роздумів і з гарячою головою.

Телець

Йому не вистачає терпимості і здатності співпереживати іншим людям, часто використовує інших. Якщо у вас є колега Телець, не чекайте безкорисливої ​​допомоги. Він упертий і його важко в чомусь переконати. Тельці також мають тенденцію бути досить скупими та орієнтованими на гроші. Одним словом, пройдисвіти, трохи ліниві, які люблять використовувати можливість перекинути роботу іншим.

Близнюки

Досить часто з ними важко порозумітися, тому що часто вони навіть не знають, чого насправді хочуть. Вони схильні зводити наклепи на оточуючих, тому довіряти їм не варто. Вони намагаються заслужити людей, від яких можуть отримати вигоду. У них є талант приховування, що ще гірше розкриває їх справжню природу.

Рак

З невеликим перебільшенням можна сказати, що Рак – примхливий істерик. Він підозрілий, вічно ображається по дрібницях і шкодує про себе. При цьому він любить висміювати інших і абсолютно не переживає, чи заподіює комусь біль. Але коли він помічає людину, якою захоплюється, він чіпляється за неї і навіть не цурається емоційного шантажу.

Лев

Директори земної кулі та правителі всесвіту. Так нерідко поводяться зарозумілі і марнославні Леви, керовані Сонцем. Вони думають, що світ обертається лише навколо них, і чекають, щоб їхні бажання завжди і негайно виконувалися. Кожен, хто протистоїть їм, відпаде від милості. Вони схильні пред’являти високі вимоги до оточуючих і до себе. Але хтось переступає межу.

Діва

Легендарна їхня одержимість порядком і досконалістю. На жаль, вони ускладнюють її життя всім, кого зустрічають. Вони не тільки педантичні, але й схильні повчати інших і доводити їм, що вони розумніші. Але це було б не найстрашніше. Набагато більше дратує пустотливість, схильність до образ, а також те, що Діви не дуже прощають.

Терези

Знак повітря, яким керує Венера, не хвилюється про те, чи виконає обіцяне. Головне, щоб він отримав те, що хоче. Терези досить поверхневі і образливі, вони можуть годинами прикрашатися і переодягатися, щоб просто сподобатися. Практично все життя вони шукають чоловіка, який був би якомога багатшим і з яким у них було б комфортне життя.

Скорпіон

Знак води, яким керує планета Плутон, характеризується схильністю до гніву та люті, а також великим бажанням влади та схильністю принижувати інших. Скорпіони залишаються на задньому плані і діють так, ніби нічого не відбувається, але в той же час вони тягнуть за ниточки і маніпулюють на всіх фронтах. Коли ви найменше цього очікуєте, це завдає вам болю. Вони дуже нечитабельні, і ніколи не знаєш, чого від них очікувати. Одного разу вони кажуть вам, що люблять вас, а наступного дня розлучаються з вами.

Стрілець

На перший погляд вони схожі на святих, можуть бути агресивними. Він засмучується через дрібницю. Вони легко набридають, їм завжди потрібні нові розваги. Вони часто спізнюються і це їх зовсім не турбує, вони завжди придумують якийсь привід. Стрільці прагнуть бути вищими і люблять навчати, тому що вони відчувають, що знають усе і є найкращими.

Козоріг

Ті, хто народився під цим знаком, як правило, холодні й жорстокі работорговці з величезними амбіціями. Коли вони задумали щось, вони справді роблять усе, щоб досягти успіху. Вони дуже амбітні і не терплять програшів. Вони не соромляться вдаватися до наклепів, люблять перебільшувати чужі помилки.

Водолій

За будь-яку ціну він повинен виділятися серед інших і мати щось додаткове. Він вважає себе кращим і цікавішим за інших і любить похвастатися. Ви не можете просто догодити Водолію. Йому всього мало, все нудно або є у інших і він хоче ще! Часто буває запальним і ображається.

Риба

Ніхто не плаксивіший, ніж Риби. Їм подобається бути “ображеними” та мають схильність до саморуйнування. Їхнє життя – це хаос, буквально. Порядок не зовсім їхня сильна сторона. Вони схильні бути злими, слизькими та маніпулятивними. Вони розкажуть вам, що вони будуть робити, куди вони підуть і чого вони досягнуть, але зазвичай це лише їхні мрії, які  не здійсняться.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page