fbpx

Темні сторони кожного знака Зодіаку: Тельці егоїсти, Стрілець безжальні

Темні сторони кожного знака Зодіаку: Тельці егоїсти, Стрілець безжальні

У кожного з нас є позитивні і негативні сторони, разом вони складають людину. Деякі люди усвідомлюють свої негативи і працюють з ними, інші не сприймають їх як щось погане. За ознакою ми можемо оцінити і темні сторони особистості.

Знаки зодіаку можуть багато про що судити. Від характеристик до майбутнього, властивостей, а також темної сторони. Темна сторона представляє негативні сторони кожного, хто народився під цим знаком. Які ваші? Чого слід остерігатися в своїх колегах?

Овен

Овни іноді можуть бути егоїстичними та нетерплячими, тому що вони думають лише про себе, приймаючи рішення. Вони легко дратуються, коли все йде не згідно з їхніми очікуваннями . Вони не зовсім командні гравці, вони вважають за краще бути солістами, що іноді може бути їм на шкоду.

Телець

Тельці, як правило, дуже володіють і зосереджуються насамперед на матеріальних речах, але, можливо, також і на стосунках. З друзями чи партнерами. Вони дуже залежні від стосунків і часто надмірно ревниві, тому що це не їхнє. Егоїзм – їхня негативна риса.

Близнюки

У Близнюків дві особистості, і це часто заважає їм прийняти правильне рішення. Одного дня вони обирають одну відповідь, а наступного дня іншу. Це може означати, що вони багато чого втрачають, оскільки не приймають рішення вчасно. Їхньою негативною рисою може бути те, що вони не можуть прийняти рішення, а також те, що вони не дуже піклуються про речі.

Рак

Раки є одними з найбільш песимістичних знаків і часто відчувають себе дуже ірраціональними. Вони відчувають, що їх покинули ті, хто повинен їх любити і особливо підтримувати. Вони постійно відчувають себе пригніченими життєвими перешкодами і викликами і відчувають, що доля випробовує їх і не пощадить їм нічого.

Лев

Леви часто дуже одержимі захопленням оточуючих і постійною похвалою. Вони впевнені у власних якостях і дуже часто надзвичайно зарозумілі та одержимі власними здібностями. Вони можуть бути агресивними і ворожими, коли все йде не так, як їм потрібно.

Діва

Діви люблять бути дуже організованими, і коли щось йде не так, як вони собі уявляють, вони не заходять далеко за критикою. Ця характеристика, природно, зменшує їх дружелюбність, тому що Діви критикують будь-кого і будь-коли. Але будьте обережні, вони самі ідеальні. Було б корисно, якби вони подумали про те, що ніхто не ідеальний.

Терези

Терези – дуже щедрий знак і не соромляться давати людині те, що їй потрібно. Часто саме вони намагаються робити те, що в їхніх силах. Вони також можуть бути неймовірно егоїстичними. Вони ставлять своє задоволення на перше місце, і якщо з’являється щось, чого вони справді хочуть, уся їхня допомога та щедрість залишаються на шляху.

Скорпіон

Скорпіони дуже імпульсивні і не можуть впоратися зі змінами, що відбуваються в їхньому житті. Тому їх часто намагаються ігнорувати і відмовляти, що не змінить ситуацію. Їм не подобається, коли речі виходять з-під контролю, і панікують, коли хтось із їхніх друзів, яких вони безмежно люблять, звертає увагу на щось інше, а не на них самих.

Стрілець

Стрільці дуже часто безжальні і часто не бачать, як вони завдають шкоди іншим. Можливо, в їхніх інтересах допомагати іншим, але нерозбірливість, швидше за все, збентежить їх. Вони легко набридають і тому, не замислюючись, часто відпускають людей і речі, які їх більше не цікавлять.

Козоріг

Козероги надмірно чутливі і дуже переживають, якщо відчувають, що хтось їх зрадив. Вони часто плачуть, хвилюються і переживають. Інші люди можуть скористатися цим і навмисно завдати їм болю, тому що вони просто цього хочуть. Також часто буває, що люди завдають їм болю без наміру.

Водолій

Водолії часто можуть здаватися оточуючим дуже незграбними та стриманими. Вони з тих людей, які задоволені собою і не соромляться це демонструвати. Вони вважають себе кращими за інших, тому всі повинні їх слухати і рівнятися на них. Вони емоційні маніпулятори.

Риба

Риби дуже жадібні і заздрісні, вони дивляться на чужі тарілки, а потім самі захоплюються тим, чому у інших є все, а у них нічого. Однак вони не роблять нічого, щоб стати кращими, але вони їм подобаються. Вони швидше будуть заздрити іншим, ніж щось робити самим.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page