fbpx
життєві історії
Теща мене напружує тим, що лізе прибирати в наші кімнати. Звичайно, дружині то подобається, це ж її мамочка допомагає, аби хліб не дарма їсти. Але нехай би краще готувала, чи прибирала в кухні, коридорі. Так ні, їй треба в моїй білизні порпатися. Лізе прибрати-поскладити ну просто всюди! Не треба в моєму комоді мої труси чіпати. Сто разів просив дружину пояснити мамі, що так робити не треба. Бо якщо поясню я – то мама з’їде від нас

Діти у нас вже дорослі, і коли дочка два роки тому вийшла заміж, теща віддала їм свій будинок, а сама переїхала до нас у трикімнатну квартиру. Я був не проти, жити є де, а ми з дружиною ще обоє на роботі, то теща прибере чи приготує щось – і нам легше.

Але бажання готувати в неї вистачило ненадовго, а от до прибирання в неї якась не здорова тяга. Лізе поскладати-поприбират просто всюди!

І цим мене теща дуже напружує, якщо чесно, а саме тим, що лізе прибирати в наші кімнати.

Звичайно, дружині то подобається, це ж її мамочка допомагає, аби хліб не дарма їсти.

Але нехай би краще готувала, чи прибирала в кухні, коридорі. Так ні, їй треба в моїй білизні порпатися.

Мене неймовірно дратує, що навіть на моїй поличці в комоді мої труси вона складає по своєму!

Сто разів просив дружину пояснити мамі, що так робити не треба. Бо якщо поясню я – то мама з’їде від нас і спілкуватися не схоче. Тому краще, щоб це дружина м’яко зробила.

Але вона якось це настільки м’яко робить, що вже два роки до тещі не дійде ніяк. Ще й в комору мою вже носа всунула й інструмент по своєму склала на поличках. Лише один раз, правда, бо я забрав від комори ключ і більше нікому його не даю.

Але на ставити ж замки на спальню чи вітальню!

Хоча, можливо, то якраз би був і вихід?

Спеціально для Ibilingua.com.

Передрук без згоди автора суворо заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook