fbpx
життєві історії
Теща не може зрозуміти, що в нашій родині вона – зайва, немає від неї спасіння. Два роки тому теща розлучилася з тестем, він пішов, залишив їй все і вона живе в трикімнатній квартирі з сім’єю молодшого сина. Але через вечір вона у нас вдома, хоч додому вже не приходь. Якщо починаєш виганяти, починається напад, швидка… Вирішили поміняти замки в нашій квартирі, бо від того, що зараз у тещі є ключі

Як врятувати сім’ю від тещі? Ситуація – не знаєш, що робити. У шлюбі з дружиною ми 8 років, синові 5 років.

Ми самодостатні, все зробили самі, купили і квартиру, і машини, ні у моїх батьків, ні у батьків дружини допомоги не просили. Два роки тому теща розлучилася з тестем, він пішов, залишив їй все і вона живе в трикімнатній квартирі з сім’єю молодшого сина.

Якщо чесно, я і дружина тестя не засуджуємо,  бо у тещі проблеми з розумом після тренінгів особистісного зростання. Тепер ми повинні їй і родині молодшого брата дружини постійно допомагати грошима, бо їм не вистачає.

Вона повинна їздити з нами у відпустку. До слова, з сім’єю молодшого брата вона їздить постійно. Але найнеприємніше, що тепер вона хоче переїхати жити до нас, тому що з нами їй комфортніше. Тепер через вечір вона у нас вдома, хоч додому вже не приходь. Якщо починаєш виганяти, починається напад, швидка…

Намагалися розмовляти, запропонували зняти однушку за наш рахунок, але вона боїться самотності, а з молодшим братом дружини і його сім’єю їй не комфортно. Дружина в розпачі, я теж, вирішили поміняти замки в нашій квартирі, бо від того, що зараз у тещі є ключі. Готуємося до скандалу.

Дружина не хоче сваритися з мамою, але що робити, не знає. Я свою думку тещі висловив, пояснив, що я одружився не на ній і мені такого щастя не треба. Що вона не немічна, працює. Отримав увідповідь, що я черствий, що вона заважати нам не буде, і що вона не стороння людина. Що робити, ми не знаємо. Повністю рвати відносини?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook