fbpx

Тетяна Марківна вирішила, що на дачі моїх батьків господарка і командир – вона. Про дачу цю батьки мої мріяли давно, і ось у 55 років вони нарешті її мають – свій куточок спокою, тиші і рослин. Моєму Данилу теж подобається “копирсатися в землі”, я обожнюю садити і доглядати квіти. Ми облаштували разом з моїми батьками на дачі альтанку і зону для барбекю. І все б добре, аде на дачу моїх батьків також хоче їздити свекруха. Мамі Данила 75 років, пенсіонерка. Справа в тому, що мої батьки не схвалюють цього, бо мама чоловіка любить командувати і все там переробить під себе, вона по життю “командир”. Навіть коли свекруха приходить до моїх батьків у гості на якесь свято, вона завжди починає господарювати у дворі, і говорити, що і скільки тут треба зробити, що все не так

Тетяна Марківна вирішила, що на дачі моїх батьків господарка і командир – вона. Про дачу цю батьки мої мріяли давно, і ось у 55 років вони нарешті її мають – свій куточок спокою, тиші і рослин.

Батьки мої ще працюють, але весь вільний час проводять на своїй затишній дачі, на яку ми з чоловіком і сином залюбки приїжджаємо теж. Батьки не проти, навіть раді нашим візитам і допомозі.

Моєму Данилу теж подобається “копирсатися в землі”, я обожнюю садити і доглядати квіти. Ми облаштували разом з моїми батьками на дачі альтанку і зону для барбекю.

І все б добре, аде на дачу моїх батьків також хоче їздити свекруха. Мамі Данила 75 років, пенсіонерка. Справа в тому, що мої батьки не схвалюють цього, бо мама чоловіка любить командувати і все там переробить під себе, вона по життю “командир”.

Навіть коли свекруха приходить до моїх батьків у гості на якесь свято, вона завжди починає господарювати у дворі, і говорити, що і скільки тут треба зробити, що все не так, а от у неї на дачі, яку вони зі свекром продали років 10 тому, було все чудово.

Я Тетяні Марківні говорила, щоб вона не робила так, не командувала, бо моїй мамі це неприємно, адже це її будинок і вона тут господиня, та свекруха завжди відповідає: «я ж хочу допомогти» і робить все по-своєму.

Мої батьки заборонили брати на дачу Тетяну Марківну, та я й сама не хочу. А ось Даня каже, що я і мої батьки не праві і черстві, адже «мамі самотньо вдома» після того, як не стало Данилового батька.

Я навіть пропонувала купити свекрусі окрему дачу, але мій чоловік проти, обґрунтовує це тим, що їй буде важко і сам він теж не буде туди їздити, бо йому все одно мама не дасть там нічого робити.

У результаті я між двох таборів: якщо свекруха їздитиме з нами на дачу, то ні про який відпочинок не може йти й мови, а також мої батьки будуть незадоволені. Мама навіть сказала, що піде з нею на відкритий конфлікт.

А якщо відмовити Тетяні Марківні, то виникнуть суперечки й непорозуміння з чоловіком, мовляв, я не пускаю його маму на дачу, хоча ця дача по суті і не моя зовсім. І, швидше за все, він теж перестане на неї їздити.

Не знаю, як бути, як розібратися в цій ситуації і знайти компроміс мі щоб всі рідні були задоволені й жити мирно?

Фото – авторське

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page