fbpx
життєві історії
Тільки ми відгуляли весілля, як друзі, так і сама свекруха, натякали мені на те, що Олег крутить шури-мури з якоюсь блондинкою, але я навіть думати про таке не хотіла. Я навпаки, ще на них злилася, що лізуть в нашу щасливу сім’ю. І лише коли у нас з’явилася друга дитинка, Олег зізнався, що в нього і справді є улюблена жінка, але і це не найгірше. В тій сім’ї у нього росте син, ровесник нашого Тимофійка

Тільки ми відгуляли весілля, як друзі, так і сама свекруха, натякали мені на те, що Олег крутить шури-мури з якоюсь блондинкою, але я навіть думати про таке не хотіла. Я навпаки, ще на них злилася, що лізуть в нашу щасливу сім’ю. І лише коли у нас з’явилася друга дитинка, Олег зізнався, що в нього і справді є улюблена жінка, але і це не найгірше. В тій сім’ї у нього росте син, ровесник нашого Тимофійка.

***

Коли ми почали відносини, Олег запевняв мене в своєму відданому коханні. Казав: “Мені подобається твій спокій! Інші просто меркнуть на твоєму фоні! Ти одна така на всьому білому світі! Ти моя принцеса! Повір мені! Я не хочу тебе втратити”.

Я слухала і мліла. Через рік я стала дружиною Олега. А ще через три місяці у нас народився син. Мені знайомі і навіть його мати натякали про те, що мій чоловік гуляє з якоюсь блондинкою.

Але я тільки злилася і відкидала від себе цю інформацію, і не задавала чоловіку ніяких питань. Ще через два роки ми чекали другу дитину. Або, якщо точніше, я чекала. Олег, як тільки дізнався, просто почав “жити” в своїх відрядженнях.

Дома бував рідко і недовго. Я думала, що поява другого малюка зміцнить нашу сім’ю. Але вийшло навпаки. Ми все більше віддалялися. Я народила дівчинку, а Олег навіть не прийшов подивитися на свою дочку. Мені було дуже прикро!

Але я вирішила набратися терпіння. Завжди ласкаво з ним розмовляла, без претензій і докорів. В один прекрасний день, все змінилося. Загалом, Олег мені сказав, що любить іншу жінку. Тільки про неї і думає!

Ніколи не забуду ці слова: “Ти, звичайно, спокійна і добра, але прісна, мені з тобою нудно! А туди мене тягне, як магнітом. Дай мені розлучення, я тобі тоді залишу цю квартиру”.

Потім я дізналася, що там теж підростає його дитина, хлопчик. Вони ровесники з нашим сином. Там у Олега вже було насичене і веселе життя. Я дала згоду на розлучення. Через рік він з’явився знову. Попросився переночувати.

Я дозволила, тому що діти татові зраділи. Потім знову з’явився з роздряпаним обличчям. Діти дуже шкодували його. Дочка так взагалі розплакалася! Знову постелила йому на дивані у вітальні. Такі “гойдалки” тривають вже два роки.

Якось я з Олегом поговорила, і він розповів мені, що при спільному житті нова дружина виявилася просто неосудною. Як тільки щось не по ній, кидає в нього все, що під рукою лежить. Загалом, він сам здивований від такої поведінки.

По-людськи мені Олега, звичайно шкода! Все-таки батько моїх дітей! Але у мене все до нього пройшло. І жити як і раніше, як чоловік з дружиною, я вже не хочу. А недавно познайомилася з дуже цікавим чоловіком. У нас з ним вже більше двох місяців роман. І йому зі мною нудно не буває!

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page