fbpx
життєві історії
Тільки ось батьків я забула попередити, що Рома не дуже радісно ставиться до дітей, а я їх і зовсім не хочу. Тому весь вечір мої батьки кружляли і співали над нами, про те, яка ми чудова пара, і що у нас будуть найкращі, найкрасивіші і чудові онуки на світі.

Коханий чоловік не вірить, що я не хочу дітей, а я дійсно вже «нанянчилась»

У наших батьків нас було четверо. І я з них – найстарша. Як це часто і трапляється – всі турботи і відповідальність за наступних дітей лягала на мене.

Я ж хотіла звичайного дворового дитинства. Гуляти з подружками, хуліганити, скакати на скакалці, бігати від хлопчаків… Та багато чого ще.

Але все моє дитинство і юнацтво пройшли в пелюшках, годуванні малюків, пранні, прасуванні та прибиранні в квартирі.

Народжували батьки для себе, а няньчила я.

Такий стан справ мені дуже не подобалося. Але батьки все це аргументували дуже просто: вони-то на роботі цілими днями, заробляють гроші. А я старша в сім’ї, тому маю допомагати. А інакше-  який від мене толк.

Своїх братів і сестер я любила. Але не любила нянчити їх я.

Це був не мій вибір – народжувати їх. Але я розуміла, що моїм батькам не впоратися без моєї допомоги. Тому я знову і знову змінювала пелюшки, прала їх, гладила, прибирати в будинку. І все це – бігаючи до малюка за кожном його покликом.

І ось я виросла. І зрозуміла, що маленьких дітей я нанянчилась на своєму віку досить.

Я зрозуміла, що в мені одна думка про пологи і перші роки малюка викликає безмежний жах. Я не хотіла витрачати свої роки на пелюшки, памперси, пляшечки та інше.

І ось я зустріла чоловіка – Рому. У Роми за плечима вже був один шлюб. З дружиною вони розлучилися. У них є спільний син.

У вихованні дитини він взагалі ніяк не бере участь, фінансово їм не допомагає. З сином бачиться дуже рідко.

Його колишня дружина після їхнього розлучення вдало вийшла заміж за дуже багатого чоловіка. Тому офіційно відмовилася від аліментів та інших виплат.

Загалом, Рома дуже підходив мені в ролі чоловіка. Здавалося б, ідеальний партнер для мене.

Ми вже марили весіллям і радощами спільного життя. Як тут я запропонувала познайомити його зі своїми батьками. І він з радістю погодився.

У призначений день і призначену годину я чекала його в батьківській квартирі. Він прийшов заздалегідь.

Тільки ось батьків я забула попередити, що Рома не дуже радісно ставиться до дітей. Точніше, зовсім їх не хоче.

Тому весь вечір мої батьки кружляли і співали над нами, про те, яка ми чудова пара, і що у нас будуть найкращі, найкрасивіші і чудові онуки на світлі.

Мої старі вже давно мрію няньчити онуків… Ось тільки я не хочу дітей. Я своє вже від няньчила.

Але тепер Рома думає, що я теж дуже хочу дітей. Він упевнений, що я його весь цей час просто обманювала. Боїться, що я можу спеціально завагітніти від нього. Тому на повному серйозі хоче розлучитися. Каже, що перемкнуло всередині нього щось. І його почуття до мене не такі, як раніше.

А мені прикро. Прикро від того, що людина, яку я довгий час вважала рідною і близькою, не вірить мені і думає, що я йому брешу.

Спочатку батьки забрали своїми дітьми у мене дитинство. А тепер через їх бажання побавити онуків, я втрачаю коханого чоловіка.

Автор – Аліна М.

Текст, заголовок, головне фото відредаговані творчим колективом видання Ibilingua.com.

Читайте також: НІНА СЛУХАЛА ПОДРУГУ І РОЗУМІЛА, ЩО ЛІДА РОЗПОВІДАЄ ПРО ЇЇ КОХАНОГО МАКСА… – ВІН ТАААКИЙ!.. ТИ НАВІТЬ НЕ УЯВЛЯЄШ! – ТОРОХТІЛА ПРО СВОГО НОВОГО ХЛОПЦЯ ЛІДА. – ЧОРНЯВИЙ, ПІДКАЧАНИЙ, СПОРТИВНИЙ! А ПОЧУТТЯ ГУМОРУ В НЬОГО ЯКЕ! МИ ВЧОРА ЦІЛИЙ ВЕЧІР КИЄВОМ НА ЙОГО НОВЕНЬКОМУ СРІБНОМУ «РЕНО» КАТАЛИСЯ, А ПОТІМ ПОВЕЧЕРЯЛИ В ЙОГО УЛЮБЛЕНОМУ РЕСТОРАНЧИКУ… МАКСИМ ТАКИЙ УВАЖНИЙ… НА РАНОК ДІВЧАТА ПРИДУМАЛИ ПЛАН ПОМСТИ.

Фото – з відкритих джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!