fbpx

Тільки три знаки Зодіаку сьогодні почнуть нове життя: починається період процвітання

Схоже, сезон Риб розпочався чудово! Меркурій повертається в знак Риб, щоб допомогти нам ефективніше спілкуватися з іншими та співпрацювати над захоплюючими проєктами. Венера зустрічає щасливого Юпітера в Овні і приносить дуже обнадійливі новини для нашого любовного життя, наших особистих проєктів і навіть наших фінансів. Починаючи з 28 лютого, зірки вирівняються, щоб створити можливості для зростання та успіху для трьох знаків зодіаку.

Дні з 28 лютого по 5 березня будуть дуже насиченими! Згідно з прогнозами, деякі представники знаку Зодіаку ось-ось почнуть нове життя. З сьогоднішнього дня вони будуть купатися в грошах і матимуть враження, ніби живуть у справжній казці.

Які 3 знаки зодіаку почнуть нове життя та відчують удачу 

Новий цикл починається з настанням сезону Риб і з’єднанням Венери, планети гармонії, зі щасливим Юпітером 2 березня. Очікуйте чарівних і надихаючих емоцій і реалізуйте сміливі проєкти, які додадуть вам заряд енергії. Більш того, в той же день Меркурій, планета спілкування, йде назустріч Сатурну, перш ніж він також перейде в знак Риб. Подвійний рух, який дає можливість побачити речі під іншим кутом.

Відкрийте для себе астрологічні знаки, яким найбільше сприяють небесні поєднання

Овен

Шановні представники знаку Овен, ви прагнете серйозних змін у своєму професійному житті, і ви маєте рацію! В цей час Плутон у Козерозі спонукає вас переглянути та уточнити свій вибір кар’єри. Якщо ви хочете почати бізнес, знайдіть час, щоб спланувати надійний, продуманий проєкт, який відповідає вашим цілям.

Пам’ятайте, що життя занадто коротке, щоб не займатися улюбленою справою! Проявіть організованість і сміливість, щоб досягти своєї найбільшої мрії.

Тим не менш, будьте готові відчути позитивні хвилі після зустрічі планети кохання, Венери, і планети удачі, Юпітера; цей астральний рух принесе вам багато користі.

Юпітер перебуває у вашому знаку зодіаку вже досить довго і продовжуватиме це робити до середини травня, щоб ви почувалися впевненіше, ніж будь-коли!

Крім того, прихід Меркурія в Рибах допоможе вам досліджувати ідеї та концепції, які ви не могли сприйняти раніше. Скористайтеся цим часом, щоб дослідити свій внутрішній світ і відкрити нові захоплюючі перспективи!

Діва

Шановні вихідці з Діви, ви не з тих людей, які покладаються лише на удачу, щоб досягти успіху, ви радше вірите в наполегливу працю та цілеспрямованість. Цього тижня ви нарешті зможете пожинати плоди своїх зусиль і отримати заслужену похвалу.

Ваша правляча планета Меркурій зустрічається з суворим Сатурном, що може принести вам серйозні новини про ваш спосіб життя, повсякденні звички чи професійну кар’єру.

На роботі ваше начальство незабаром визнає ваші старання і запропонує велику винагороду. Пишатися своїми успіхами і радіти своїм досягненням, це ваше право! Завдяки впливу Венери ви готові зробити великий крок вперед у своєму любовному житті. Якщо ви перебуваєте у стосунках, не дивуйтеся, коли відчуєте, що настав час вивести ваші стосунки на новий рівень.

Будьте впевнені та дозвольте зорям керувати вами, адже в цій сентиментальній пригоді вас чекають прекрасні сюрпризи.

Терези

Шановні представники знаку Терези, на думку астрологів, найближчими днями вам неймовірно пощастить. Вас чекають чудові романтичні емоції! Оскільки Меркурій прибуде в Риби найближчими днями, приготуйтеся мислити нестандартно!

Більше того, ваша правляча планета, Венера, зустрічається з Юпітером, планетою експансії та щедрості, вносячи позитивну атмосферу у ваші соціальні стосунки та посилюючи ваше природне бажання догодити своїм близьким. Тому ви будете дорогі Терези, особливо щедрі та уважні до них!

Однак майте на увазі, що у вас є фінансові обмеження, яких слід дотримуватися. Хоча у вас велике серце, важливо не захоплюватися своїми емоціями та бути обережним, щоб не перевищити свій бюджет, однак, те, що ви відчуваєте до людей навколо вас, може бути посилене, і ви точно матимете багато любові, чим поділитися!

Тож майте сміливість зробити перший крок і не бійтеся опинитися в незручній ситуації… Крім того, транзит Юпітера в Овні приносить вам достатньо грошей, щоб вести щасливе життя та розрахуватися з усіма старими боргами!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page