fbpx
гороскоп
Точний гороскоп “3в1” по картах Таро на тиждень з 15 по 21 серпня, складений спеціально для кожного знаку Зодіаку: як прокласти шлях до успіху!

Точний гороскоп “3в1” по картах Таро на тиждень з 15 по 21 серпня, складений спеціально для кожного знаку Зодіаку: як прокласти шлях до успіху!

Прогноз карт Таро на наступний тиждень серпня стане чудовою підказкою для представників Зодіакальних сузір’їв.

Зіркові поради вбережуть від передчасних дій та допоможуть знайти шлях до удачі.

Овен

Тиждень починається з Аркана “Колесниця”, яким Овни зможуть зробити ривок і попрощатися з неприємностями у житті. Карта обіцяє позитивні зміни тим, хто не боїться змінювати своє життя та приймати відповідальні рішення.

Аркан “Імператор” обіцяє Овнам успіхи у діловому та особистому житті. По цій карті не варто забувати про чесність та приймати виважені рішення, які збережуть репутацію та допоможуть досягти нових висот. Завершення тижня у Овнів буде таким самим оптимістичним, як і початок.

Позитивний Аркан “Сонце” говорить про те, що перешкод на шляху немає, а отже, можна сміливо втілювати в життя грандіозні плани та дивитися на майбутнє без побоювання.

Телець

Цей тиждень серпня буде відповідальним для Тельців, а отже, треба бути обачними та приймати усвідомлені рішення. Карта “судний день” віщує зміни, і вони обов’язково будуть позитивними, якщо вчасно залишати минуле, що віджило, і звільняти в житті місце для нових подій.

Аркан “Верховна жриця” закликає Тельців не поспішати з рішеннями та діями. По цій карті важливо довіряти інтуїції, щоб унеможливити помилки і не прирікати себе в майбутньому на нові проблеми.

Карта “Чарівник” говорить про те, що Тельцям підвладно змінити ситуацію на свою користь. Головне — не сумніватися у своїх здібностях та нікому не дозволяти керувати собою. Вміння відстоювати свої межі допоможе впоратися з недоброзичливцями.

Близнюки

Аркан “Колесниця” говорить про чудовий початок тижня. Близнюки зможуть здобути впевненість і легко впоратися з труднощами на шляху до щастя. Секрет успіху простий: віра у свої сили та вміння швидко підлаштовуватися під обставини.

Аркан “Чарівник” обіцяє Близнюкам нові можливості. Вигідні пропозиції можуть бути несподіванкою, але відмовлятися від них не варто. Настав час проявити себе і знайти особистий шлях до свого щастя.

Завершує тиждень Аркан “Верховна жриця”. Близнюкам важливо пам’ятати про відповідальність. Поспіх може перекреслити всі плани, тому варто зупинитися та прислухатися до себе. Довіра до внутрішнього голосу вбереже від поспішних рішень та помилок.

Рак

Ракам на початку тижня важливо пам’ятати про те, що рішення мають бути ухвалені самостійно, а не під тиск оточення. Аркан “Закохані” говорить про серйозний вибір, який допоможе вирішити безліч проблем, якщо слухати своє серце і не боятися рішучих змін.

Карта “Місяць” повідомляє про проблеми, які можуть виникнути через сумніви чи довіру чуткам. Ракам не можна забувати про те, що шлях до щастя не завжди простий, проте відмовлятися від своїх цілей через необґрунтовані сумніви не можна.

Завершує тиждень Аркан “Суд”, завдяки яким Раки зможуть звільнитися від проблем і зітхнути спокійно. Карта вказує на вирішення труднощів і набуття щастя, а значить, до перемоги залишилося зробити пару кроків.

Лев

Цей тиждень буде не найпростішим, проте вогняні Леви зможуть подолати всі труднощі. Карта “Помірність” закликає не нервувати і приймати поспішних рішень.

У середині тижня на Левів чекають серйозні зміни, про які говорить Аркан “Закохані”. Карта обіцяє сприятливі події в тому випадку, якщо представники цього Знаку пам’ятатимуть про те, що долю потрібно брати до рук і приймати самостійні рішення.

Кінець тижня, судячи з карти “З рогами”, буде справжнім випробуванням на міцність. Левам не варто забувати про честь і гідність, які допоможуть обійти стороною перешкоди і не піддатися “чарам”, здатним перекреслити заслуги.

Діва

На дів чекають значні зміни, які призведуть до поліпшення. Аркан “Закохані” говорить про необхідність зробити рішучий крок, щоб залишити у минулому сумніви та неприємності. Кроки до успіху вимагатимуть відповідальності, проте Діви зможуть знайти у собі сили подолати тимчасові перепони.

По карті “Імператор” Діви стоятимуть на порозі нових успіхів. Втриматися на п’єдесталі буде простіше, якщо залишатися мудрими і неупередженими, а також не ставити себе вище за оточення.

Аркан “Чарівник” говорить про те, що Діви зможуть подолати всі труднощі. За цією картою не варто заривати свої таланти: їх розвиток допоможе не тільки відкрити нові горизонти, а й виправити фінансове становище.

Терези

Терезам на початку тижня важливо переглянути свої плани. Аркан “Судний день” говорить про те, що позитивні зміни прийдуть у життя в тому випадку, якщо відмовитися від застарілих ідей та звільнити місце для нових подій.

По карті “Сила” Терезам буде під силу розібратися зі складними завданнями, стати на ноги і здобути впевненість у собі. Сміливість та завзятість допоможуть прокласти шлях до щастя та досягти потрібних результатів.

Завершує тиждень Аркан “Зірка”, яка вказує на відсутність проблем та перешкод. Терезам залишається лише пройти свій шлях до кінця і не згасати. Активність та позитивний настрій убережуть від проблем.

Скорпіон

Цей тиждень серпня розпочнеться з карти “Зірка”. Тому Скорпіони можуть не сумніватися в тому, що обрали вірний шлях, який приведе до успіхів. Головне — не згортати та не сумніватися в собі.

По карті “Самітник” буде час на роздуми та коригування планів. Аркан закликає не поспішати та ще раз обміркувати подальші кроки, а також заповнити запас енергії для рішучих дій.

Завершує цей тиждень карта “На шнурку”, за якою Скорпіонам доведеться випробувати себе на міцність. Деякі справи будуть просуватися повільніше, і для того, щоб не оступитися, важливо почекати на час.

Стрілець

За картою “Чарівник” вже на початку тижня Стрільці відчують вітер змін. Карта обіцяє нові успіхи та справи, які допоможуть зміцнити своє становище у суспільстві. Для того, щоб успіх не пройшов повз, важливо бути цілеспрямованими та наполегливими.

Аркан “Імператриця” у розкладі відповідає за сприятливі події. Стрільцям важливо пам’ятати про те, що поспіх може стати причиною прикрих промахів, а отже, треба сповільнитись. Увага до деталей дозволить швидко дійти потрібних результатів.

Завершує тиждень Аркан “Судний день”. Карта обіцяє Стрільцям серйозні зміни, які готові увійти до життя. Вони будуть позитивними, якщо не зациклюватись на застарілих ідеях та бути відкритими до нових пропозицій.

Козеріг

На початку тижня від Козерогів буде потрібна гранична обережність. Аркан “Не розумний” попереджає про те, що недбале ставлення до своїх обов’язків та невиконані у строк зобов’язання можуть призвести до незворотних наслідків.

Аркан “Колесо удачі” говорить про те, що в житті відбуватимуться події, контролювати які спочатку не вдасться. Козерогам важливо проаналізувати те, що трапилося, щоб прийняти вірні рішення і взяти ситуацію під контроль.

По карті “Правосуддя” супутником нових звершень стане впевненість у собі. Порада Аркана — бути чесними та неупередженими, щоб не давати приводу конкурентам та заздрісникам, здатним нашкодити планам та мріям.

Водолій

Цей тиждень буде позитивним, якщо Водолії не відмовлятимуться від своїх ідей. Аркан “Чарівник” обіцяє нові успіхи, якщо просувати сміливі проєкти та не боятися новаторських рішень. Завдяки креативності вдасться швидко дійти бажаної мети.

Карта “Сонце” вказує на відсутність перешкод. За цим Аркану не важко досягти фінансового благополуччя, примножити знання і зарекомендувати себе з кращого боку.

Аркан “Сила” повідомляє Водоліям про те, що тимчасові труднощі будуть по плечу, якщо вірити у свої сили та діяти негайно. По цій карті важливо залишатися чесними та неупередженими, щоб зберегти репутацію та здобути заслужену нагороду.

Риби

На початку тижня по карті “Ієрофант” у Риб буде можливість знайти наставника, здатного допомогти у вирішенні серйозних завдань. Також Аркан закликає розставити пріоритети, щоб не марнувати час і не гнатися за ілюзіями.

У середині тижня по карті “Верховна жриця” Рибам буде потрібна витримка. Аркан вказує на час, коли не можна поспішати та діяти необачно. Представникам цього Знаку варто прислухатися до інтуїції , щоб не оступитися.

Завершує тиждень Аркан “Чарівник”, завдяки цьому Риб чекають нові успіхи. Карта описує сміливу особистість, здатну змінити життя на краще завдяки неординарним рішенням, відповідальності та наполегливій праці.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page