fbpx
гороскоп
Точний гороскоп на тиждень “3в1”: Любов і особисте життя, робота і фінанси, здоров’я! Левам на цьому тижні варто керуватися принципом “око за око, зуб за зуб” і не залишатися в боргу!

Точний гороскоп на тиждень “3в1”: Любов і особисте життя, робота і фінанси, здоров’я! Левам на цьому тижні варто керуватися принципом “око за око, зуб за зуб” і не залишатися в боргу!

Ознайомтеся з тижневим гороскопом з 22 по 28 серпня 2022 року для всіх знаків зодіаку та перевірте, як цей тиждень складеться для вас.

Хочете знати, яким буде цей тиждень і чи вдасться все задумане? Читайте тижневий гороскоп на 22-28 серпня 2022 року та подивіться, що говорять зірки.

Гороскоп на тиждень для Водоліїв з 22 по 28 серпня 2022 року

Любов і особисте життя: на цьому тижні Водолії можуть розраховувати на можливість зблизитися з людиною, яка їх давно захоплює і яку вони завжди хотіли пізнати ближче. Не вагайтеся ні хвилини і сміливо заводьте це знайомство.

Робота і фінанси: На роботі слідкуйте тільки за тим, що вам вигідно, і забудьте про благородний альтруїзм, тому що, на жаль, ви його тільки втратите. Зірки радять вам зосередитися на своїй роботі та виконанні справ і не дивитися на інших.

Здоров’я: цього тижня планетарна аура буде дуже прихильною до вас. Вам не варто ні про що хвилюватися і ви можете сміливо втілювати в життя всі свої плани і наміри. Зірки прихильні до вас і підтримують ваші дії.

Гороскоп Риби на тиждень з 22 по 28 серпня 2022 року

Любов і особисте життя: Цього тижня Риби можуть зустріти дуже цікаву людину, яка надихне їх і з якою вони встановлять стосунки, які триватимуть роками. Треба лише дати цьому знайомству шанс.

Робота та фінанси: хтось надихне вас і змусить поглянути на деякі речі свіжим поглядом і відкритою душею. Завдяки цьому ви зможете взятися за завдання, які раніше здавалися вам надто складними.

Здоров’я: на цьому тижні ваше здоров’я буде легким для вас. Планетарна аура вам прихильна, а зірки змусять вас обійти всі неприємні недуги.

Тижневий гороскоп Овна з 22 по 28 серпня 2022 року

Любов і особисте життя: Овнам на цьому тижні варто подбати про кохану людину, яка дуже потребує вашої підтримки і тепла, навіть якщо вона про це не просить і не говорить.

Робота та фінанси: цей тиждень буде дуже спокійним і продуктивним. Ніщо не завадить вашим кар’єрним планам, і ви зможете зробити навіть більше, ніж планували. Планетарна аура прихильна до вас.

Здоров’я: Чи дбаєте про здоров’я своїх рідних, а про своє теж пам’ятаєте? Бережіть себе та робіть усі необхідні профілактичні процедури, щоб переконатися, що з вами все гаразд.

Тижневий гороскоп для Тельців з 22 по 28 серпня 2022 року

Любов і особисте життя: Тельці не повинні звинувачувати один одного, якщо їх старання в сердечних справах не приносять результату. Це не їх помилка. Пам’ятайте, що для танго потрібні двоє, і ви не можете нікого ні до чого змусити.

Робота і фінанси: на цьому тижні абсолютно несвідомо ви можете взяти участь у чомусь, що не зовсім відповідає політиці вашої компанії. На жаль, наслідки ляжуть не тільки на людей, які вас намовили, а й на вас самих.

Здоров’я: можливо, цього тижня ви відчуваєте деяку депресію, але постарайтеся не впадати у відчай і якомога більше спілкуйтеся з позитивними людьми.

Гороскоп на тиждень для Близнюків з 22 по 28 серпня 2022 року

Любов і особисте життя: цього тижня Близнюки доведуть, що для них немає нічого неможливого, і якщо вони будуть наполегливі, то рано чи пізно досягнуть того, що задумали. Декого це може здивувати, але не хвилюйтеся.

Робота і фінанси: Зараз для вас не буде нічого неможливого. Ви зможете зробити абсолютно все і подолати будь-яку проблему, навіть ту, з якою давно стикаються інші. Планетарна аура прихильна до вас.

Здоров’я: цього тижня ви будете переповнені позитивною енергією та оптимізмом. Ваш планетарний опікун Сатурн подбає про те, щоб у вас не було проблем зі здоров’ям.

Гороскоп на тиждень для Раків з 22 по 28 серпня 2022 року

Любов і особисте життя: Раки будуть дуже негативно здивовані кимось, кого вони, як їм здавалося, добре знають. На жаль, вам доведеться прийняти рішення щодо того, чи зможете ви пробачити йому те, що він зробив, і продовжити ці стосунки.

Робота та фінанси: якщо ви відхилите пропозицію, яку вам зробить ваш бос на початку цього тижня, ви можете пошкодувати про це, оскільки натомість хтось інший виграє. Тому добре обміркуйте своє рішення.

Здоров’я: Вам не доведеться турбуватися про своє здоров’я. Планетарна аура вам прихильна, а зірки ніщо не зроблять і ніхто не зіпсує ваш гарний настрій. Можете сміливо здійснювати всі свої плани.

Тижневий гороскоп Лев з 22 по 28 серпня 2022 року

Любов і особисте життя: Левам на цьому тижні варто керуватися принципом “око за око, зуб за зуб” і не залишатися в боргу, якщо хтось чимось їх образить. Зірки радять просто ставитися до оточуючих так, як вони до вас.

Робота та фінанси: хоча всі роблять помилки, цього тижня на вас чекає справжня чорна смуга. Все, чого ви торкнетеся, розсиплеться. Це буде поганий день.

Здоров’я: цього тижня ви будете дуже нервувати та роздратовуватися багатьма невдачами, які вас чекають попереду. Зірки радять знайти спосіб зняти стрес, адже і на вихідних відпочити не вийде.

Тижневий гороскоп Діва з 22 по 28 серпня 2022 року

Любов і особисте життя: Дівам не варто зациклюватися на тому, що сталося в минулому. Зараз не найкращий час для цього. Тепер ви повинні бути максимально зосереджені на тому, що перед вами, а також насолоджуватися тим, що у вас є. Оцініть це нарешті.

Робота та фінанси: це буде дуже хороший і спокійний тиждень на роботі. Все буде йти за планом, і ніщо не стане на заваді досягненню ваших цілей. Ви можете без проблем виконувати свої обов’язки.

Здоров’я: Ваше здоров’я цього тижня буде абсолютно бездоганним – ви можете спокійно насолоджуватися кожним днем ​​і ні про що не хвилюватися. Цінуйте, що планетарна аура сприяє вам, а зірки посилають вам хорошу енергію.

Тижневий гороскоп Терезів з 22 по 28 серпня 2022 року

Любов і особисте життя: Терези зараз будуть сильно розчаровані в чужій поведінці. Однак перш ніж оцінювати та “видаляти” людину, подумайте про те, що могло це спричинити, і спробуйте зрозуміти її мотиви.

Робота та фінанси: хтось на роботі постраждає від вас цього тижня. Однак намагайтеся уникати відкритих конфліктів і з’ясовувати питання полюбовно. Зірки кажуть, якщо поговорити, то вдасться домовитися.

Здоров’я: зміцнюйте свій імунітет, оскільки цього тижня він може бути не в найкращому стані. Сядьте на дієту, багату вітаміном С, і подбайте про правильну дозу фізичних вправ.

Гороскоп на тиждень Скорпіон з 22 по 28 серпня 2022 року

Любов і особисте життя: Скорпіонам не варто боятися, що якщо вони покажуть комусь своє справжнє обличчя, той перестануть їм подобатися. Навпаки, сприйміть це як ідеальний тест для цих стосунків.

Робота і фінанси: хтось запропонує вам взяти участь у дуже цікавому, але дуже ризикованому проєкті. Перш ніж прийняти цю пропозицію, двічі подумайте, чи готові ви ризикнути.

Здоров’я: цього тижня у вас може виникнути схильність вигадувати власні проблеми зі здоров’ям. Подумайте, чи не пов’язано це зі страхом бути покинутим і бажанням привернути увагу близьких.

Тижневий гороскоп Стрілець з 22 по 28 серпня 2022 року

Любов і особисте життя: Стрільці цього тижня дізнається, що немає нічого поганого, що не обернулося б добром. Виявиться, що деякі зміни, які спочатку здавалися вам кінцем світу, змінять ваше життя на краще.

Робота та фінанси: на цьому тижні багато речей можуть відволікати вас, через що ви відстаєте від своїх поточних обов’язків. Будьте обережні, шеф буде не надто радий цьому.

Здоров’я: Цінуйте, що близькі піклуються про ваше здоров’я і не сприймайте це як спробу втручання у ваше приватне життя. Усі коментарі щодо догляду за собою є результатом того, наскільки ці люди піклуються про вас.

Гороскоп на тиждень Козеріг з 22 по 28 серпня 2022 року

Любов і особисте життя: Козерогам не варто розраховувати на те, що хтось все візьме в свої руки. Дійте, і буде вам щастя.

Робота і фінанси:  Не хапайте кількох сорок за хвіст і не починайте багато справ одночасно, тому що вам не вдасться закінчити жодну з них, і ви точно не виконаєте свої завдання задовільно. Плануйте свою роботу і зосередьтеся на важливому.

Здоров’я:  Подбайте про здоров’я своїх близьких, їм може бути важко з усім впоратися самостійно. Запропонуйте їм свою справжню допомогу, а не жалійте їх долю.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua