fbpx
гороскоп
Точний гороскоп від екстрасенсів на останній робочий день для кожного українця: до кого гроші, як прийдуть неочікувано, так і відпливуть?

Точний гороскоп від екстрасенсів на останній робочий день для кожного українця: до кого гроші, як прийдуть неочікувано, так і відпливуть?

Гороскоп на 9 вересня 2022 року від екстрасенсів.

Гороскоп на 9 вересня 2022 року розповість, чого варто чекати кожному знаку зодіаку у п’ятницю. Що особливе має відбутися в цей день? Чого краще уникати, а на що варто звернути увагу?

Овен

Життєвий потенціал, організаторські здібності і особиста чарівність мають тенденцію до підвищення. Один з найбільш сприятливих днів, коли можлива реалізація продуманих раніше планів і задумів. Стосунки з представниками протилежної статі будуть дуже плідними і принесуть взаємне задоволення.

Телець

Ви опинитеся в центрі уваги. Вас чекає втілення найбільш сильних і честолюбних бажань. Вдалий час для розвитку комерційних зв’язків, особистих стосунків. Чекайте ділових пропозицій. Фінансового успіху ви досягнете з допомогою партнерів або впливових покровителів. Прекрасний час для спілкування з протилежною статтю.

Близнюки

Ваша ділова активність принесе результати, однак це мало позначиться на вашому фінансовому становищі: гроші йтимуть так само легко, як і прийшли. Підтримка вищих за рангом осіб забезпечить успіхи у професійній діяльності, життєрадісність, оптимізм, що сприятливо позначиться на службовому становищі та авторитеті.

Рак

Завдяки свіжим ідеям, появі нових союзників або вибору іншої тактики дій ви вдало проведете ділові зустрічі і переговори. Справи зажадають від вас максимальної концентрації, дисципліни та організованості. Ймовірно, ви зможете змінити своє службове становище або виправити старі помилки.

Лев

Зайва довірливість або наївність у життєвих питаннях можуть призвести до помилок у роботі або створити перешкоди на шляху до поставленої мети. Зірки радять бути уважними з партнерами і не покладатися на думку сторонніх людей. Запорука успіху ― спілкування з надійними партнерами і відмова від ризикованих операцій.

Діва

Сприятливий день для початку нових справ, перспективного планування, зустрічей і контактів з партнерами. Особливо це стосується Дів-бізнесменів. Будь-яке починання згодом принесе хороші результати. В особистому житті намічається перехід до інших стосунків або на новий рівень розвитку, тому треба добре обмірковувати свої слова і вчинки.

Терези

Життєвий потенціал Терезів на високому рівні. Ентузіазм і оптимізм допоможуть знайти нових союзників або заступників, допомога яких позитивно позначиться на просуванні справ. Не виключена можливість піднятися на щабель вище по службових сходах.

Скорпіон

Сприятливий день для позитивних змін у службовому становищі, звернення до начальства, у державні установи або суспільно-правові організації. Ваші комунікабельність і талант викликати до себе прихильність допоможуть досягти високих результатів. Однак не ставте перед собою глобальних завдань: складні справи не вирішуються за один день.

Стрілець

День може виявитися важким. Навіть підвищена ділова активність і працездатність не принесуть вагомих результатів. Підступи та інтриги недоброзичливців можуть призвести до погіршення самопочуття. Не виключено, що в другій половині дня для багатьох Стрільців відкриються джерела додаткового заробітку. Добре проявляти милість, великодушність, пробачати образи.

Козеріг

Зірки обіцяють виконання давнього бажання або задуму. Вас чекає втілення найбільш сильних і честолюбних прагнень. Імовірно, саме сьогодні проявляться результати минулих зусиль. Не виключена поява впливових покровителів, які нададуть помітну допомогу. Однак попереду вас чекає ще багато перешкод. День сприятливий для спілкування, нових знайомств, вирішення побутових проблем.

Водолій

Перша половина дня сприятлива для вирішення важливих питань, ухвалення відповідальних рішень. Великі придбання або комерційні угоди принесуть прибуток. У другій половині дня з незалежних від вас причин ситуація може несподівано змінитися. Вам потрібно демократичніше ставитися до ініціатив оточення.

Риби

Цікаві зустрічі забезпечені багатьом Рибам, особливо жінкам, які відчуватимуть на собі пильну увагу чоловіків. Корисні спілкування в колективі, групові заняття, спільна робота або відпочинок серед однодумців. Чоловікам-Рибам варто проявити терпіння і такт. Можлива сварка з близькою людиною.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page