fbpx
гороскоп
Точний гороскоп від тарологині, яка на картах Таро бачить ваш день, середу, 7 вересня 2022 року: Близнюки – карта дня “Трійка кубків” – чому варто проявити обережність?

Точний гороскоп від тарологині, яка на картах Таро бачить ваш день, середу, 7 вересня 2022 року: Близнюки – карта дня “Трійка кубків” – чому варто проявити обережність?

Гороскоп на 7 вересня 2022 по картах Таро: всі знаки зодіаку.

Гороскоп на середу, 7 вересня 2022 року по картах Таро каже, що Близнюки ризикують потрапити під вплив чарів, а у Стрільців збуваються будь-які починання.

Овен – карта дня Таро “Король жезлів”

Сприятливий день для розвитку вашої кар’єри. Ви відмінно себе зарекомендуєте перед керівництвом, так що можете розраховувати на премію, підвищення і розвиток перспектив.

Телець – карта дня Таро “судний день” (в перевернутому положенні)

Будьте готові, що події цього дня будуть буквально вибивати вас з колії. І чим сильніше ви будете намагатися впливати на ситуацію, тим більше проблем з’явиться. Краще просто перечекати.

Близнюки – карта дня Таро “Трійка кубків” (в перевернутому положенні)

Вам слід проявити обережність, щоб не потрапити під вплив емоцій. В цей день буде велике бажання піддатися чарам і порушити заборони. Постарайтеся не втрачати голову.

Рак – карта дня Таро “Страшний Суд”

Ця карта віщує якусь важливу подію у вашому житті. Ви можете спочатку недооцінювати його значимість, але воно змінить вашу подальшу долю, і почнеться новий етап.

Лев – карта дня Таро “Вісімка кубків”

У цей день обставини зажадають від вас рішучих дій. Не виключено, що ви потрапите в глухий кут, і вам доведеться кинути все і рухатися в протилежному напрямку.

Діва – карта дня Таро “Колісниця”

Ви повністю контролюєте ситуацію і здатні нею управляти. Вам під силу будь-яка справа, за яку ви візьметеся. І все завдяки виявленої дисципліни і організованості.

Терези – карта дня Таро “Король мечів”

Доля готова дати вам шанс позбутися від проблеми, яка довго вас хвилювала. Ситуація складається в вашу користь, тому труднощі будуть вирішуватися легко і без особливих зусиль з вашого боку.

Скорпіон – карта дня Таро “Туз кубків”

Чудовий день, який здатний принести вам багато радісних подій, позитив і навіть любов. Будьте готові до подарунків долі і приємних сюрпризів як вдома, так і на роботі.

Стрілець – карта дня Таро “Королева жезлів”

Хороший день, коли збуваються будь-які ваші починання. Ваша робота і кар’єра складаються як не можна більш успішно. А гроші самі прагнуть до вас в руки, тільки устигайте їх ловити.

Козеріг – карта дня Таро “Паж жезлів”

Готуйтеся до позитивних змін в діловій сфері. Діапазон великий – від зміни роботи до ремонту будинку. Ви рухаєтеся в правильному напрямку, і будете за це сповна винагороджені.

Водолій – карта дня Таро “Сімка мечів”

Обставини цього дня дадуть можливість діяти не дуже правдивими методами задля досягнення поставленої мети. Майте на увазі, що ви ризикуєте завдати шкоди своїй репутації.

Риби – карта дня Таро “Четвірка мечів”

Вас чекає день відпочинку і релаксу, які підуть вам на користь. Так що не дивуйтеся, якщо серед дня ви відчуєте втому, бажання зануритися в себе і відійти від проблем.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua