fbpx
життєві історії
Того дня до мене зателефонувала подруга. З Яриною ми вже давненько не спілкувалися. – Наталю, я твого Василя бачила, і не одного. Ми в ресторані зустрілися. Він на цю “баришню” так дивився. – Тоді я зрозуміла, що повинна розказати Ярині всю правду. Я запросила її до себе на каву. В той день моє життя змінилося. І нічого, що Василь пішов до іншої, коли я носила під серцем дитятко

Того дня до мене зателефонувала подруга. З Яриною ми вже давненько не спілкувалися. – Наталю, я твого Василя бачила, і не одного. Ми в ресторані зустрілися. Він на цю “баришню” так дивився. – Тоді я зрозуміла, що повинна розказати Ярині всю правду. Я запросила її до себе на каву. В той день моє життя змінилося. І нічого, що Василь пішов до іншої, коли я носила під серцем дитятко.

Наталя з Василем жили в цивільному шлюбі. Дівчина все сподівалася, що ось зовсім ще трохи і Василь покличе її заміж. Але час минав, а Василь все не поспішав.

Як раптом дівчина дізналася, що при надії. Наталя була на сьомому небі від щастя! Нарешті Василь зробить їй пропозицію, і вони стануть справжньою родиною. Наталя вже придумувала ім’я для дитини, і не могла дочекатися коли Василь прийде з роботи. Коли хлопець прийшов, дівчина повідомила йому прекрасну новину. Але щось не побачила радості в його очах.

Чоловік вийшов на балкон, а коли повернувся, сказав: – Ти ж сама розумієш, що нам входити в цей статус, ще рано. Адже ми хотіли ще пожити для себе.

– Я не готовий стати батьком.

Наталя не могла повірити своїм вухам. Всі її надії і мрії звалилися за секунду.

Дівчина не могла стримати сліз. Заспокоївшись, дівчина сказала:

– Якщо ти не хочеш цієї дитини, я приведу її на світ для себе! В цей же вечір Василь зібрав свої речі, і пішов. Наталя досі не могла повірити, що це відбувається з нею.

Але все ж дівчина сподівалася, що Василь обдумає все і повернеться. Але минуло кілька місяців, а від Василя не було ні слуху ні духу. Дівчина тримала себе в руках, адже вона знала, що вона не одна, а всередині неї б’ється серце її малюка. Задзвонив телефон.

– Наталю, привіт! Ти де загубилася, пішли погуляємо, в кафе посидимо.

Дівчина відмовилася, на що подруга сказала, що зараз приїде. Коли подруга приїхала, то розповіла, що бачила Василя з новою пасією. Наталя не показала, що їй важко, і сказала:

– Ну пішли в твоє кафе!

Дівчата зібралися і пішли в кафе. За одним столиком сиділи хлопці, і теж дивилися в їхній бік.

– Подивися, Наталю, той хлопець уже цілу годину не зводить з тебе очей.

Раптом хлопці підійшли, і запитали, чи не проти вони разом посидіти. Дівчата погодилися. Після кафе Вадим запропонував Наталі провести її до будинку, дівчина не була проти. Коли вони дійшли до будинку, хлопець запропонував ще зустрітися, на що дівчина сказала: – щоб він не витрачав свого часу, адже вона чека дитину.

Хлопець на хвилину задумався, а потім сказав:

– Значить я вас двох запрошую на наступне побачення.

Вадим це так сказав, що дівчина розсміялася.

Наталя і Вадим почали зустрічатися. Дівчині дуже подобалося залицяння Вадима, але вона розуміла, навіщо вона йому з чужою дитиною, але намагалася не думати про це. Через деякий час хлопець вирішив зробити Наталі пропозицію.

Дівчина не могла повірити, що вона потрібна йому з чужою дитиною. Що стосується друзів хлопця, вони коли дізналися, що Наталя при надії, так і сказали:

– Навіщо тобі ця жінка, коли стільки навколо красунь, і без “причепу”.

– Знайдеш собі ще ту саму! Вадим сказав, що нічого вони не розуміють, і потрібна йому тільки Наталя. Закінчилося все це тим, що Наталя і Вадим відгуляли весілля, а коли народилася дитина, Вадим записав її на себе.

Ось такий щасливий фінал чекав героїню сьогоднішньої історії.

Миру та добра вам, дорогі мої!

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page